3 bardzo dobre gry zręcznościowe

 

W dzisiejszym zestawieniu przygotowaliśmy dla Was nowości spośród gier zręcznościowych na urządzenia mobilne. Sprawdzają one nasz refleks i pozwalają na chwilę zabić dłużący się czas. Może poniższe gry nie wejdą do kanonu najlepszych gier na telefony komórkowe, ale spokojnie pozwolą Wam oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków. Koniecznie sprawdź te gry zręcznościowe!

Pixel Dogers

Nasz bohater staje na platformie o wymiarach 3×3. Musimy mijać nadlatujące w nas kulki<?>. Przesuwamy palcem po ekranie w interesującą nas stronę, aby uniknąć śmierci. W czasie walki o życie możemy zbierać bonusy w postaci monet, skrzyń ze skarbami i dobrych muchomorków. Bardzo dobry przykład, jak proste mogą być gry zręcznościowe, a mimo tego jak bardzo potrafią wciągać. Do odkrycia mamy sporo bohaterów i światów. Grafika przypomina tą z konsol Gameboy Advance, ale stanowi to tylko kolejny pozytywny smaczek w grze. Uwaga kolejna kulka leci w naszą stronę!

zręcznościowe

Zrzut ekranu z aplikacji Pixel Dogers

Swipe Fighter Heroes

Kolejna przedstawiana gra zasługuje szczególnie na naszą uwagę, bo pomysł jest dosyć innowacyjny i rzadko spotykany. Gra multiplayer z innymi graczami w pojedynkach 1 vs 1, ale nie to jest jej głównym atutem. Nie wybieramy konkretnym przyciskiem naszego ataku. Musimy go narysować! Przesunięcie po ekranie tak, aby narysować prostą płaską kreskę, skutkuje prostym atakiem z pięści. Ale za to gdy narysujemy wzór podobny do litery W nasz mały bohater rzuca piaskiem w oczy przeciwnika, następnie robi fikołka, rozpędza się i uderza go z kolanka w głowę. Nie ma lekko na cyfrowej arenie. W grze do dyspozycji mamy kilku bohaterów, monety pozwalające na otwarcie skrzyń oraz grę z żywymi przeciwnikami. Obecnie wszystko jest dostępne w fazie testów, ale możemy zagrać już teraz w wersję demonstracyjną. Zapowiada się bardzo dobry produkt.

zręcznościowe

Zrzut ekranu z aplikacji Swipe Fighter Heroes

Super Atomic: The Hardest Game Ever

Super Atomi na pierwszy rzut oka wydaje się prostą grą w której skaczemy kulką, jak w znanym produkcie sprzedawanego pod nazwą Bounce. Problem w tym, że podobno jest to „Hardest Game Ever” i jest w tym trochę racji. Nie będziemy musieli tutaj zbyt mocno główkować, ale obiecuję, że naklniecie się podczas rozgrywki niemiłosiernie. Wszystko przez to, że nasza piłeczka natrafia na kolce, które mogą ją zranić i wtedy musimy rozpoczynać poziom od nowa. O sekundę za późno dotkniesz ekranu i już musisz podejmować wyzwanie od początku. Typowa frustrująca gra, ale takie też istnieją i mają rzeszę fanów. Pulsujące tło, głośne dźwięki i zmieniający się kierunek obrotu osi po której się poruszamy tylko utwierdza nas w przekonaniu, że łatwo z tym poziomem nie będzie. A za chwilę czeka jeszcze trudniejszy.

zręcznościowe

Zrzut ekranu z aplikacji Super Atomic The Hardest Game Ever

Dzięki za przeczytanie artykułu i liczę, że podobały Wam się przedstawione powyżej gry zręcznościowe. Bawcie się dobrze i rozruszajcie palce dzięki przedstawionym aplikacjom 😉

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Lokator napisał(a):

    Wypróbuje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *