3 gry zręcznościowe listopad

Wydawcy nie śpią i zachęcają nas do pobrania kolejnych wyprodukowanych aplikacji. Przedstawiamy Wam jak co miesiąc propozycje kolejnych 3 gier zręcznościowych, które umilą wolny czas w autobusie. Trzymajcie się mocno i zaczynamy!

Dan The Man: Action Platformer

Jest to jeden z bardziej rozbudowanych tytułów zręcznościowych. Dan the Man to platformówka z dosyć odscholową grafiką jaką mieliśmy kiedyś możliwość oglądać na automatach. Najbardziej przypomina znany hit Metal Slug. Nasz tytułowy bohater Dan walczy z przeciwnikami głównie za pomocą pięści, ale będzie mógł korzystać ze znalezionego po drodze sprzętu. Dosyć ciekawa linia fabularna stworzona przez studio Halfbrick pozwoli na ciekawą i wciągająca rozgrywkę. Rozwijamy naszych bohaterów, zbieramy złoto, skrzynki i do tego pomagamy biednym mieszkańcom walczyć ze złymi wojskami króla. To wszystko offline! Miodzio.

Link do pobrania aplikacji Dan the Man

Dan the Man

Zrzut ekranu z aplikacji Dan the Man

Dune!

Tym razem przedstawiamy produkt, który pewnie nie zagości na Waszych komórkach zbyt długo, ale przyniesie pewną dozę radości. W grze przygotowanej przez studio Voodoo kierujemy małą piłeczką przemierzającą pustynie. Naszym wrogiem są wydmy, które będą chciały nas zatrzymać w miejscu. Gier tego typu jest sporo i zazwyczaj mamy za zadanie jak najdalej dolecieć. Tym razem jednak musimy wykonać jak największą liczbę skoków nad ustaloną linią. W grze możemy używać jednej ręki, a wręcz jednego palca, którym będziemy wydawali komendy rozpędzeni piłki, jej skoku i  powrotu na ziemie. Bo serii kombo skoków czekają nas również ciekawe efekty graficzne. Ciekawy pomysł i nienajgorsze wykonanie.

Link do pobrania aplikacji Dune!

Dune!

Zrzut ekranu z aplikacji Dune!

Dragon Hills 2

W aplikacji przygotowanej przez studio Rebel Twins dosiadamy prawdziwego smoka! Co prawda za dobrze nie lata, ale za to świetnie drąży dziury w ziemi. Przeciw nam stają hordy zombie, które zadomowiły się w naszym świecie. Niszczymy wszystko na swojej drodze zbierając ich mózgi, a na końcu każdego levelu przyjdzie moment walki z bossami. Rozwijamy naszego smoka, a dosiadająca go bohaterka co jakiś czas korzysta z laserowych miotaczy i magnesów na monety. Dosyć surrealistyczne podejście do świata po apokalipsie zombie, ale daje sporą uciechę. Do tego mocno wciąga!
Link do pobrania aplikacji Dragon Hills 2

Dragon Hills 2

Zrzut ekranu z aplikacji Dragon Hills 2

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Marzec 11, 2018

    […] potrafi robić niezłe gry tego typu. Przedstawiona niedawno gra w zestawieniu 3 gier zręcznościowych na listopad pod tytułem Dune! była dosyć podobna do opisywanego przez nas teraz tytułu. Jest między nimi […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *