3 gry zręcznościowe październik

 

Kolejny miesiąc, kolejne ciekawe gry zręcznościowe przetestowane przez redaktorów strony mojeaplikacje.pl. Dzięki naszym wzmożonym staraniom macie okazje przeczytać jakie 3 gry zręcznościowe  muszą się znaleźć na waszych urządzeniach mobilnych. Bez zbędnego przedłużania zaczynamy!

  1. Sakura

Sakura czyli drzewo wiśni to produkt przygotowany przez 60°C. Ta gra nie ma nawet specjalnego menu, ale po co to komu, skoro rozrywka jest przednia. Z góry leci w naszym kierunku ściana z cegiełkami. Tak jak w popularnym tetrisie musimy dołożyć nowe w taki sposób, aby z pozostałymi ułożyły linię. Lekko japoński klimat, ciekawa muzyka i podkręcające się ciągle tempo to plusy tej gry. Gdyby jeszcze dodać tu jakieś osiągnięcia… W sam raz na zabicie dłużącej się chwili!

Sakura

Zrzut ekranu z aplikacji Sakura

Link do pobrania aplikacji Sakura

  1. Rider

Studia tworzące gry na komórkę mają lepsze i gorsze tytuły. Ketchapp wydał swego czasu dosyć słaby produkt na fali wzrastającej popularności Fidget Spinner, ale teraz odkuwa się podwójnie i prezentuje nam Rider. Suniemy przygotowanym motocyklem w prawą stronę ekranu pokonując utrudnienia i rampy. Grafika powinna przypaść do gustu fanom filmu Tron (light cycle?).  55 przygotowanych modeli motocykli, codzienne wyzwania i coraz trudniejsze levele zapewnią rozrywkę na wiele godzin. Wsiadamy i jedziemy dalej!

Rider

Zrzut ekranu z aplikacji Rider

Link do pobrania aplikacji Rider

  1. Once upon a tower

W wielu bajkach przewija się motyw księżniczki uwięzionej w wysokiej wieży, której pilnuje ogromny, ziejący ogniem smok. Wszyscy czekają na rycerza dosiadającego srebrnego rumaka, który wreszcie przyniesie wybawienie. A co gdy się nie zjawia? Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i wydostać się z tej wieży! Przebijamy się na coraz niższe piętra, pokonujemy zastawione pułapki i tłuczemy naszych wrogów ile sił w rękach. Po drodze zaopatrujemy się w bomby, spadochrony i szczęśliwe koniczyny, aby wreszcie wywalczyć sobie wolność. 21 postaci do zdobycia, kolejne pakiety wyzwań i oczywiście achievementy. Całość w ładnej, bajkowej grafice. To wszystko czeka na Was w grze Once upon a tower.

Once upon a tower

Zrzut ekranu z aplikacji Once upon a tower

Link do pobrania aplikacji Once upon a tower

Mam nadzieję, że 3 gry zręcznościowe które przygotowaliśmy przypadną Wam do gustu i zachęcam do podsyłania nam sugestii, co do kolejnych ciekawych gier , które warto zrecenzować.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *