30-dniowe Wyzwanie Fitness – patent na odchudzanie

30-dniowe Wyzwanie Fitness

30-dniowe Wyzwanie Fitness (30 Days Challenge) – aplikacja przygotowana przez Lip Fitness Group która ma na celu poprawić kondycję naszego ciała. Pomoże nam w tym szereg ćwiczeń przygotowanych w 30 dniowym programie.

30-dniowe Wyzwanie Fitness jak ćwiczyć?

30 Dni Fit pozwala nam na podjęcie programów treningowych we własnym domu. Nie będziemy musieli korzystać ze skomplikowanych urządzeń, które znajdziemy na siłowni. Tutaj jedynym ciężarem jest nasze własne ciało. Warto przekonać się, że jest to wystarczająca masa i nie potrzebujemy dodatkowym odważników. Ćwiczenia z reguły są bardzo proste. Będziemy potrzebowali kawałka wolnej przestrzeni oraz stabilnego punktu podparcia np. krzesła. W 30-dniowe Wyzwanie Fitness przygotowano kilka programów skupionych na treningu całego ciała lub pojedynczych partiach jak brzuch, pośladki czy ramiona. Jeśli już zdecydowaliśmy się jaki program będzie dla nas odpowiedni, czas na wybór poziomu trudności.

30 Dni Fit jak ćwiczyć?

Możemy skorzystać z poziomu początkującego, średniozaawansowanego i zaawansowanego. Każdy podzielony jest na 30 dni i zawiera serię kilku zadań. Początkujący zawiera 5-6 ćwiczeń, a nasz trening nie powinien trwać dłużej niż 5 minut. Jest on bardzo dobry dla osób, które mają problemy ze swoim zdrowiem i dawno nie ćwiczyły. Program średniozaawansowany to już poważniejsze wyzwanie. Ćwiczeń i powtórzeń jest już zdecydowanie więcej. Na koniec pozostał trening zaawansowany. Ten program przygotowany jest dla osób zdecydowanie mocno wysportowanych i przygotowanych na długą serię ćwiczeń. Stanowi spore wyzwanie.

30-dniowe Wyzwanie Fitness30-dniowe Wyzwanie Fitness

Zrzuty ekranu z aplikacji 30-dniowe Wyzwanie Fitness

 

30 Day Challenge

W 30-dniowe Wyzwanie Fitness każdy dzień to ciekawie dobrane ćwiczenia. Są one również bardzo dobrze opisane. Za każdym razem widzimy  grafiki obrazujące jakie ruchy musimy wykonywać. Jeśli nie jesteśmy zbyt doświadczeni w wykonywaniu tego typu ćwiczeń możemy zapoznać się z instrukcją. Zawiera ona wszystkie ruchy jakie będziemy wykonywali w programach treningowych. Warto na początku naszej przygody z aplikacją wpisać swój wzrost oraz wagę. Jeśli będziemy to robili później systematycznie przy każdym treningu, zauważymy jak zmienia się nasze ciało. Miło widzieć rezultat ciężkiej pracy. Mamy również podgląd całego kalendarza, w którym możemy zobaczyć ile czasu poświęciliśmy na trening danego dnia i jaki jest poziom naszego BMI.

Jak schudnąć w 30 dni?

Aplikacja 30-dniowe Wyzwanie Fitness jest darmowa. Posiada okienka reklamowe, ale nie przeszkadzają one w użytkowaniu programu. Oczywiście za drobną opłatą możemy się ich pozbyć, ale nie uważam że jest to konieczny wydatek. Do jej działania nie będziemy musieli wykorzystywać połączenia internetowego. To duży plus aplikacji. Największym i niestety mocno zauważalnym minusem jest jej spolszczenie. Miło, że twórcy zadbali o możliwość wyboru naszego ojczystego języka, ale jego poziom jest wręcz tragiczny. Trening brzucha został przetłumaczony jako „Odwłoki treningu”. Jest też problem z odmianą „Unoszenie lewej kolana z wykroku”. Przeczuwam tutaj silne działanie translatora google. Najśmieszniejszy jest moment kiedy chcemy w trakcie ćwiczeń skorzystać z pomocy lektora. Niemiłosiernie angielski akcent stara się przeczytać polskie słowa. Najlepiej go wyłączyć.

30-dniowe Wyzwanie Fitness

30-dniowe Wyzwanie Fitness

Zrzuty ekranu z aplikacji 30-dniowe Wyzwanie Fitness

 

30-dniowe Wyzwanie Fitness czy MMA Spartan System?

Mimo problemów z polonizacją produktu 30-dniowe Wyzwanie Fitness jest świetną aplikacją. Jeśli nie stać Cię lub nie masz czasu na siłownię, a chcesz zadbać o swoje zdrowie i tężyznę fizyczną ten program jest dla Ciebie. Może nie jest on tak wymagający jak MMA Spartan System, ale nie takie jest jego zadanie. Aplikacja ma być uniwersalna i prosta. Taki produkt dostajemy. Jeśli znajdziesz w sobie trochę samozaparcia, odpowiednio dobierzesz program i sumiennie będziesz wykonywał ćwiczenia w ciągu 30 dni zgubisz kilka zbędnych kilogramów.

 

Link do ściągnięcia aplikacji 30-dniowe Wyzwanie Fitness

 

Grafika główna pochodzi ze strony pl.ccm.net

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *