5 aplikacji budowlanych

 

Wielu majsterkowiczów ma podobne problemy. Jeśli planujemy remont lub wręcz budowę całego domu warto zaopatrzyć się odpowiednie narzędzia. W wielu przypadkach wystarczy do tego zwykły telefon komórkowy, który dzięki swojemu wyposażeniu świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach. Redakcja mojeaplikacje.pl postanowiła przygotować dla was zestawienie 5 aplikacji ułatwiających prace budowlane. Życzymy wszystkim czytelnikom udanych remontów!

1 Poziomica Galaxy

Produkt naszego rodaka Szymona Dyja, który najprościej mówiąc jest poziomicą. Nie wiemy czy obrazek wisi prosto? Przystawiamy do jednego z brzegów nasz telefon komórkowy i ustawiamy wszystko tak, żeby bąbelek znalazł się w środkowej części podziałek. Mało skomplikowane i działa bez zarzutu.

aplikacje budowlane

play.google.com

2 Dalmierz Smart Measure

 

Dobry dalmierz laserowy jest już trochę droższą zabawką i musimy być gotowi na wydatek sięgający przynajmniej kilkuset złotych. Z pomącą przychodzi nam firma Smart Tools co. Która przygotowała dalmierz Smart Measure na nasze urządzenia mobilne. Z opinii użytkowników wynika, że nie jest on niestety zbyt dokładnym urządzeniem i powinniśmy podchodzić do użytkowania go z dosyć ograniczonym zaufaniem.

aplikacje budowlane

play.google.com

3 Flashlight

Flashlight czyli popularna latarka wydaje się być świetnym gadżetem nie tylko na budowie. Jeśli nie posiadamy w swoim telefonie wbudowanego urządzenia oświetlającego, warto skorzystać z jednej z przygotowanych aplikacji.

4 Konwerter jednostek

Miewamy czasami problem z jednostkami miar i wag. Szczególnie jeśli używamy produktów zagranicznych. Z pomocą przychodzi nam produkt firmy Aevumsoft, który za nas dokona obliczeń. Oczywiście przyda się nam również poza budową kiedy będąc na wakacjach zobaczymy, że do naszego hotelu pozostało już tylko kilka mil.

aplikacje budowlane

play.google.com

5 Handyman Calculator

Na koniec pozostawiliśmy produkt bardzo uniwersalny. W tej aplikacji znajdziecie dosłownie wszystko. Od  kalkulatora opałowego, przez obliczenia ilości litrów potrzebnej farby, po przetwornik temperatury. Opcji jest bardzo dużo i myślę, że ta aplikacja przyda się w szczególności budowlańcom z niemałym doświadczeniem, dzięki czemu w znacznym stopniu ułatwi to im pracę.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *