Amateur Surgeon 4 – podaj mi nóż do pizzy, uratuje tego pacjenta!

Amateur Surgeon

Amateur Surgeon 4 – gra na urządzenia mobilne przygotowana przez [adult swim] games gdzie wcielamy się w postać chirurga – amatora. Chwytamy za to co akurat nawinie nam się pod rękę i kroimy naszego ukochanego pacjenta.

Amateur Surgeon 4 jak grać?

Ostatnio miałem przyjemność recenzować grę Lab Escape! Łączy ją z Amateurs Surgeon 4 ogromna dawka występującego absurdu. Zgłaszają się do nas po pomoc bardzo dziwni pacjenci. Jest to np. mumia czy mężczyzna, który przed chwilą napadł na bank i trzeba z niego usunąć kilka kulek. Po krótkiej scence opisującej całe zajście czas przygotować się do operacji. Możemy skorzystać z pomocników, którzy szybciej zbierają krew lub pozwalają na wydłużenie czasu operacji. Możliwości mamy kilka, ale niestety za większość z nich będziemy musieli zapłacić. Dostajemy również ogólny opis pacjenta i ilość punktów jaką będziemy musieli zdobyć, aby naliczone nam zostały gwiazdki odblokowujące kolejne poziomy  gry. Czas abyśmy wreszcie przeszli do ciężkiej pracy domowego chirurga.

Amateur Surgeon

Amateur Surgeon

Zrzuty ekranu z aplikacji Amateur Surgeon 4

Amateur Surgeon 4 na komórkę

Gdy nasz pacjent wyląduje już na stole i względnie ocenimy jego obrażenia sięgamy po skalpel… Żartowałem, w domu raczej nikt nie trzyma skalpela. Ale za to okrągły nóź do pizzy w większości gospodarstw domowych leży gdzieś na dnie szuflady. W sumie ważne, żeby pokroić pacjenta. Tak samo ma się sprawa z innymi używanymi przez nas przedmiotami. Do zszywania użyjemy zszywacza, a do odkażenia zwykłej zapalniczki. Pojawia się problem gdy przez przypadek przypalimy pacjenta, ale ostatecznie są za to jedynie minusowe punkty. Wyciągamy z ciała niechciane fragmenty i naprawiamy niesprawne narządy. Jeśli tylko nie przekroczymy postawionego nam na początku limitu czasowego i pilnujemy, żeby tętno pacjenta nie spadło do zera, operacja kończy się sukcesem. Znowu widzimy krótką scenkę o wdzięczności pacjentów do naszego doktorka. Możemy podliczać zdobyte punkty, oraz cieszyć się kolejnymi levelami.

Amateur Surgeon 4 download

Gra do pobrania jest za darmo, ale występują w niej mikropłatności. Właściwie to nie są takie ”mikro”, ale jak wiadomo można grać bez nich, wydłuża nam się wtedy jedynie czas rozgrywki i oczekiwania na kolejną operację. Nie będziemy również potrzebowali połączenia internetowego. Będzie ono wymagane w chwili, kiedy klikniemy udział w eventach i trzeba będzie pobrać dane nowych pacjentów. Grafika przypomina mi nieco serial Happy Tree Friends, samo sadystyczne  założenie do tematu zresztą też. W grze nie zauważyłem treści reklamowych.

Amateur Surgeon

Amateur Surgeon

Zrzuty ekranu z aplikacji Amateur Surgeon 4

Amateur Surgeon nie dla dzieci

Amateur Surgeon 4 ściągałem na komórkę jako kolejny nudny produkt. Zaskoczył mnie w 100%. Jest bardzo wciągającą i pełną humoru pozycją. Nie nauczymy się tutaj zasad anatomii, ale możemy chwilę zrelaksować  się przypalając rany naszego pacjenta. Oczywiście nie polecam próbowania tego typu praktyk w domu. Dzieci też lepiej niech odpuszczą sobie tą dawkę lekarskiego absurdu.

 

Link do pobrania gry Amateur Surgeon 4

Grafika główna pochodzi ze strony play.google.com

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *