Bid Wars – Wojny Magazynowe

Bid Wars

 

Bid Wars – gra przygotowana przez studio Tapps Games, w której to możemy wcielić się w postać amerykańskiego kolekcjonera, szukającego okazji na wyprzedażach. Przy odrobienie szczęścia  zdobędziemy trochę gotówki, którą następnie zainwestujemy w nasz sklep.

Bid wars jak grać. Wojny magazynowe na komórkę

Wojny magazynowe to znany program ze stacji telewizyjnej cieszący się sporym zainteresowanym polskich odbiorców. W grze BID Wars stajemy się jednym z licytatorów korzystających z wyprzedaży magazynów. Naszą przygodę rozpoczynamy w mieście Riverside. Przechodzimy krótki tutorial wyjaśniający zasady i przechodzimy do aukcji. Za każdym razem na sprzedaż są 3 lub 4 magazyny. Tak samo jak w telewizyjnym programie przecinana jest kłódka i drzwi podnoszą się do góry. Mamy 5 sekund aby zobaczyć i wycenić zawartość. Jeśli interesuje nas cena konkretnego przedmiotu naciskamy na niego i podana zostaje jego przybliżona wartość. Niektóre przedmioty znajdują się w pudełkach i tylko możemy domyślać się czy w środku znajdują się cenne towary. Za każdym razem do pokonania mamy 3 innych kupujących, którzy walczą razem z nami. Oczywiście są to gracze stworzeni przez program, w grze nie mamy opcji grania online z żywym przeciwnikiem. Po rozpoczęciu licytacji przebijamy się z przeciwnikami na cenę jaką możemy wydać na zakup towaru.

Bid Wars

Bid Wars

Zrzuty ekranu z aplikacji Bid Wars

Bid Wars poziomy i poradnik

Nie zawsze kupno magazynu nam się zwróci. Może się okazać, że w pudełkach była tyko sterta ubrań warta kilka dolarów. W trakcie licytacji możemy skorzystać z limitowanych bonusów jak okulary, dzięki którym widzimy zawartość pudełek, kalkulator podliczający wartość magazynu, lub but pozwalający na wykopanie jednego z konkurentów. Na koniec zostaje podliczenie łącznej sumy za sprzedaż wszystkich rzeczy ze schowków. Zarobione pieniądze możemy wydać na zakupy w kolejnych potyczkach lub inwestycje w nasz komis. Wystawiamy w nim rzeczy z aukcji i przyjmujemy tam klientów. Poza licytacjami na mapie miejskiej możemy liczyć na codzienne i miesięczne wyzwania. Najczęściej zdobywamy na nich unikatowe najdroższe rzeczy premiowane sztabkami złota.

Bid Wars

Bid Wars

Zrzuty ekranu z aplikacji Bid Wars

Bid Wars gra online

Gra jest do pobrania za darmo, występują w niej jedynie mikropłatności. Program nie wymaga połączenia internetowego, ale z drugiej strony trochę na tym cierpimy. Rozgrywka z żywymi graczami jest najczęściej dobrym rozwiązaniem i w tym przypadku może wnieść jeszcze więcej emocji. W grze występują reklamy i to w sporej ilości. Dobrze, że są dodatkową opcją do zarobienia kilku sztabek złota. Gorzej już, że jesteśmy zmuszani do tych które oglądamy za darmo po każdej skończonej aukcji. Kilkukrotnie przez przeniesienie mnie do sklepu google play gra się wyłączała. Możemy pozbyć się reklam z aplikacji za opłatą.

Bid Wars download

Gra Bid Wars na urządzenia mobilne jest dobrze stworzonym odwzorowaniem programu telewizyjnego. Przy walce o kolejne magazyny wkręcamy się coraz mocniej i chcemy zdobywać więcej wirtualnych banknotów. Dobry prosty produkt z niewielką ilością błędów. Jeśli twórcy zmniejszą ilość reklam i pomyślą nad rozgrywką online aplikacja zdobędzie sympatię kolejnych użytkowników.

 

Link do ściągnięcia aplikacji Bid Wars apk

Grafika główna pochodzi ze strony youtube.com

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

  1. Wrzesień 25, 2017

    […] MCM Apps wydała wcześniej bardzo dobrze sprzedającą się na naszym rynku aplikację Milionerzy. W wypadku Fortuna na okrągło mamy oczywiste podobieństwo do teleturnieju znanego z telewizji publicznej jakim było „Koło Fortuny”. Często przeniesienie tego typu programów na urządzenia mobilne jest strzałem w dziesiątkę, czego przykładem mogą być recenzowane przez nas Wojny Magazynowe Bid Wars. […]

  2. Grudzień 21, 2017

    […] oświaty, inni wspominają ich zapędy do władzy. Tapps Games znane z ciekawych kilkerów jak Bid Wars, podchwyciło motyw tajnego stowarzyszenia i zaproponowało graczom objęcie panowania nad […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *