Blix – gazetki na komórce

Blix

Blix – aplikacja na urządzenia mobilne przydatna dla wszystkich osób śledzących promocje sklepowe. Wydawca przygotował dla nas oferty gazetek i kupony z kilkudziesięciu sklepów na terenie naszego kraju.

Blix jak korzystać?

Po uruchomieniu programu widzimy listę dostępnych sklepów. Jest ich sporo i widać, że autorzy mocno przyłożyli się do tego, żeby nie zabrakło najważniejszych graczy. Na liście znajdziemy zarówno markety spożywcze, jak i sklepy np. z elektroniką czy meblami. Wszak każdy z nich przygotowuje specjalne oferty i obniżki dla swoich klientów. Jeśli już wybierzemy interesujący nas sklep wybieramy go i przechodzimy do kolejnego menu. Widzimy w nim wykaz wszystkich gazetek i promocji w raz z czasem ich ważności. Są to bardzo przydatne informacje ponieważ możemy zaplanować wyjście do sklepu i przewidziane z tym wydatki. Dodatkowo jeśli gazetki zostały niedawno dodane do serwisu pojawia się obok nich znaczek z napisem „nowość”.

Blix

 

Blix

Zrzut ekranu z aplikacji Blix

Blix co to?

Gdy przejdziemy do interesujących nas gazetek zasada jest podobna jak przeglądanie ich w witrynach internetowych. Treść zostaje wyświetlana na całym ekranie, strony przerzucamy poprzez przesunięcie ekranem w interesującym nas kierunku. Wszystkie materiały są przygotowane w dużej rozdzielczości, dzięki czemu po powiększeniu treść jest wyraźna i czytelna. Jeśli produkt z którejś strony zdecydowanie nas zaciekawił, możemy zapisać ją na liście zakupów lub podzielić się nią za pomocą przycisku społecznościowego. Programiści przygotowali również możliwość zaznaczenia kilku sklepów w zakładce ulubione.  Bardzo przydatnym rozwiązaniem są również możliwości sprawdzenia kuponów takich sieci jak np. Mcdonalds. Stanowi to sporą konkurencję dla ich autorskiej aplikacji, ale kupony z Blixa są również honorowane.

Blix

Zrzut ekranu z aplikacji Blix

Aplikacja Blix do pobrania za darmo

Program jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Wszystko działo prawidłowo i bez opóźnień. Aplikacja jest darmowa i nie uświadczymy w niej jakichkolwiek płatności. Niestety występuje sporo reklam, znajdują się na prawie każdym ekranie. Na szczęście ich forma jest przystępna i występują głównie jako dolny pasek. Do korzystania z aplikacji wymagane jest połączenie internetowe. Oszczędza to pewnie sporo pamięci na telefonie i nie są wymagane ciągłe aktualizacje programu. Do korzystania z programu nie jest wymagana żadna forma rejestracji.

Blix na komórkę

Na rynku mamy kilka gazetkowych i promocyjnych podobnych aplikacji jak np. Qpony. Ciężko rozsądzić, która z nich jest lepsza, jest to chyba zależne od indywidualnej oceny użytkownika. W aplikacji Blix lista sklepów jest bardzo długa i każdy znajdzie coś dla siebie. Mimo, że obok nas pewnie nie ma większości z nich to i tak program jest bardzo przydatny. Artykuły spożywcze, elektronika, sklepy meblowe a nawet portale aukcyjne znalazły kolejną tubę gdzie mogą pokazać swoje promocje. Nam pozostaje się tylko cieszyć i liczyć zaoszczędzone pieniądze.

Link do pobrania aplikacji Blix

Grafika główna pochodzi ze strony drogeriepolskie.pl

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. kraken napisał(a):

    Dobra sprawa z tymi promocjami. MOga sobie odpuscic papierowe gazetki 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *