Promocja w play. Darmowe 15zł do wykorzystania w sklepie google play?

Większość  z nas używa sklepu Google Play do pobierania aplikacji na urządzenia mobilne.  Na stronie blogu sieci komórkowej Play znaleźliśmy bardzo ciekawą ofertę promocyjną, za którą nie musimy nic płacić, a zyskamy 15 zł na naszym koncie. Taka kwota wystarczy na zakup paru mniejszych aplikacji na nasze urządzenia mobilne. Oczywiście musimy spełnić wszystkie warunki aby skorzystać z promocji. Dlatego zalecamy mocno wczytać się w regulamin, aby uniknąć ewentualnych pomyłek. Poniżej znajdziecie zamieszczony tekst związany z promocja w play:

Uruchomiliśmy specjalną promocję w sklepie Google Play. Możecie kupić aplikacje, gry, filmy czy książki z rabatem do 15 zł. Taniej odblokujecie też funkcje premium swojej ulubionej „apki” 🙂

Dla kogo?

Dla osób posiadających abonament w Play lub Red Bul MOBILE i urządzenie z Androidem.

Jak to działa?

Po aktywowaniu metody płatności „Dopisz do rachunku PLAY” kupujesz aplikację ze sklepu Google Play. Jest to konieczne do uzyskania rabatu, zniżka nie działa na przykład przy płatności kartą. Jeśli pierwotna kwota zakupu będzie mniejsza lub równa 15 zł, wtedy całkowity koszt takiej operacji to 1 grosz. Za droższą zawartość na fakturze widnieć będzie jej cena pomniejszona o 15 zł. Zniżka jest jednorazowa na pierwszy zakup w okresie promocji.

Strona promocji

Promocja w play

promocja w play

Źródło blogplay.pl

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *