FlashScore – wyniki na żywo na komórce

FlashScore

FlashScore – aplikacja na urządzenia mobilne przygotowana przez FlashScore Poland dzięki której możemy na bieżąco śledzić wyniki rywalizacji sportowych na całym świecie. Dzięki kilku kliknięciom dowiemy się jak radzi sobie w danej chwili nasza ulubiona drużyna.

Jak działa FlashScore?

Program obsługuje wiele dyscyplin sportowych, między innymi możemy liczyć na wyświetlenia takich konkurencji jak piłka nożna, hokej, box, futsal. Łącznie dostępnych mamy 33 kategorie plus sporty zimowe. Jest tego sporo. Twórcom należą się również duże brawa za zakładkę obsługującą coraz popularniejszy na świecie e-sport. Na głównym ekranie przedstawione mamy najbliższe spotkania z danej dyscypliny. Jeśli wybierzemy np. piłkę nożna u góry mamy najciekawsze spotkania z danego dnia według portalu, a poniżej pozostałe ułożone w kolejności alfabetycznej. Ogrom informacji jakie dostajemy dzięki aplikacji jest niebywały. Nie jest to wersja demonstracyjna, gdzie programiści zadbali tylko o wyświetlanie najbardziej znanych lig jak angielska, niemiecka czy hiszpańska. Jeśli tylko zechcemy możemy spokojnie sprawdzić jak w dniu dzisiejszym wyglądają wyniki w pucharze Haiti! Jeśli już wybierzemy interesujące nas spotkanie, możemy dodać je do ulubionych, aby łatwiej wyszukiwać je z ekranu głównego. Oczywiście zadbano o wyświetlanie powiadomień, w chwili gdy nie korzystamy z aplikacji.

FlashScore

FlashScore

Zrzuty ekranu z aplikacji FlashScore

FlashScore ekstraklasa

FlashScore to ogromna skarbnica wiedzy sportowej. W wyszukiwarce wpisałem hasło: Poland. Na ekranie wyświetliły się wszystkie spotkania naszej reprezentacji od 2014r. Mamy informację nie tylko o tym kiedy odbyło się spotkanie i kto był przeciwnikiem, ale podane są wszystkie statystyki, skład oraz wynik w tabeli punktowej po danym meczu. Jednym słowem WOW! Już nie musze nadmieniać, że jeśli interesuje nas konkretny zawodnik, np. Robert Lewandowski widzimy jego zdjęcie i dostajemy informację w jakim gra klubie, kiedy się urodził i jak przebiegała jego kariera. Ogrom pracy jaki został wykonany przy tej aplikacji powala na kolana.

FlashScore

FlashScore

Zrzuty ekranu z aplikacji FlashScore

Flashscore Polska

Aplikacja jest darmowa. Występują w niej tylko reklamy w formie małego paska u dołu ekranu, ale nie przeszkadzają one w użytkowaniu programu. Wymagane będzie włączone połączenie internetowe, wydaję się to logiczne. Jak inaczej mamy dostawać najświeższe informacje o wynikach? Ciężko coś powiedzieć o grafice. Jest prosta i wystarczająca jak na program, który ma nam podawać wyniki spotkań. Skromnie, ale przejrzyście. Aplikacja nie zacinała się w trakcie jej działania. Użytkownicy chwalą program i czepiają się głownie drobiazgów jak dodatkowe pola w tabelach ligowych, brak informacji o ilości kibiców czy wyniki tabel na żywo.  Od siebie dodae mały minus w postaci braku ustawień zmiany języka, który dopasowuje się automatycznie do języka oprogramowania telefonu.

Download FlashScore mobile apk

FlashScore jest bez wątpienia obecnie najlepszą aplikacją pozwalającą na śledzenie wyników spotkań na całym świecie. Prosto, przejrzyście i za darmo. Jako recenzent nie wyłapałem żadnych większych minusów programu. Szczerze polecam każdej osobie, która chce na bieżąco śledzić wyniki oraz przebieg  rozgrywek sportowych.

 

Link do pobrania aplikacji FlashScore.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *