Flippy Knife – nie tak łatwo wbić nóż!

Flippy Knife

Flippy Knife – gra na urządzenia mobilne od studia Beresnev Games, w której rzucamy nożami tak, aby wbiły się w konkretny obiekt. Najlepsi i i najwytrwalsi gracze mogą liczyć na miejsce w światowym rankingu.

Flippy Knife jak grać?

W grze mamy jedno zadanie jakim jest wbicie noża w przygotowane powierzchnie. W czterech przygotowanych trybach rozrywki będziemy musieli trafiać w tarcze, wspinać się w szczelinie, wbijać nóż w drewniany pieniek oraz pokonywać tor przeszkód znajdujący się w domowym pokoju. Zadania jakie są stawiane przed nami nie wydają się zbyt ambitne, ale o dziwo sprawiają mnóstwo satysfakcji. Aby kierować nożem przeciągamy palcem od ostrza do konkretnego miejsca na ekranie. Nadajemy mu wtedy siłę oraz kierunek. Nóż obraca się w powietrzu za co dostajemy dodatkowe punkty. Przy odrobinie szczęście nasza klinga wbije się w cel.

Flippy Knife

Flippy Knife

Zrzuty ekranu z aplikacji Flippy Knife

Flippy Knife co to jest?

W aplikacji do wyboru mamy ponad 50 noży. Różnią się od siebie wagą oraz ilością monet jaką otrzymujemy za obrót . Są wśród nich zwykłe ostrze jak nóż kuchenny, scyzoryk czy nóż policyjny, ale za odpowiednia sumę możemy kupić noże dedykowane ze znanych kuźni jak Hoffman Blacksmithing. Powyższe atrybuty są dla mnie ogromną zaletą gry. Każdy nóż jest specyficzny i posiada inne cechy. Do zdobycia są również odznaki przyznawane za osiągnięcia jak rzucenie 30 rzutów bez błędu w cel, lub zdobycie 20 punktów w jednym z trybów rozgrywki. Odznaki nie dają nam żadnych dodatkowych bonusów do rzutów, ale są ciekawym smaczkiem w grze. Mamy również możliwość porównania dotychczasowych wyników z naszymi znajomymi z facebooka oraz innymi graczami na całym świecie. Nie dostaniemy informacji które konkretnie miejsce zajmujemy (co mnie osobiście dotychczas w innych grach trochę dołowało), ale wyświetli się informacja, że np. znajdujemy się w 5% najlepszych graczy. Mała rzecz, a jak bardzo podbudowuje 🙂 .

Flippy Knife za darmo

Aplikacja Flippy Knife jest do ściągnięcia za darmo. Występują w niej jedynie mikropłatności, za które możemy zdobywać monety w grze. Oczywiście do wszystkiego można dojść poprzez poświęcenie wyłącznie pewnej ilości czasu. W aplikacji występują reklamy na dole ekranu. Dodatkowo możemy obejrzeć krótki materiały video, dzięki którym dostajemy  bonusy w grze. Grafika przypomina świat podobny do Minecrafta. Składa się  on z wyraźnych pikseli, wszystko jest kanciaste, bez zaokrągleń. Do rozgrywki nie jest potrzebne połączenie internetowe, ale jeśli będziemy chcieli obejrzeć reklamy lub sprawdzić tablice najlepszych graczy musimy już skorzystać z transferu danych. Gra nie wymaga rejestracji ale wykorzystuje program Google Play Games.

Flippy Knife

Flippy Knife

Zrzuty ekranu z aplikacji Flippy Knife

Flippy Knife na komórkę

Gra Flippy Knife to dosyć ciekawy zabijacz czasu. Siadamy, wskazujemy palcem na ekranie i obserwujemy obracający się nóż. Gra po dłuższej rozgrywce robi się niestety nużąca. Dlatego warto zrobić sobie dzień przerwy i z nowym zapałem powrócić na parę minut do rozrywki. Nie jest to nic przełomowego, ale zapewne każdy kto zainstaluje tą aplikację, będzie ja trzymał na swoim urządzeniu mobilnym, aby czymś zając ręce w wolnej chwili.

Link do pobrania aplikacji Flippy Knife

 

Grafika główna pochodzi ze strony flyingfrom.to

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *