Football Strike – wyzwania piłki nożnej online

Football Strike

 

Football Strike – gra na urządzenia mobilne przygotowana przez studio Miniclip, w której wcielamy się w zawodnika piłki nożnej. W pojedynkach z innymi graczami online staramy zdobyć się puchary z całego świata.

Football Strike jak grać?

Miniclip zasłynęło z gry 8 Ball Pool pozwalającej na rozgrywkę online przy stole bilardowym. Mimo, że Footbal Strike dotyczy piłki nożnej, zasady rozgrywki są bardzo podobne. Wprost zerżnięte, nie ma co się patyczkować w drobne słownictwo. Startujemy z młodym piłkarzem, jak to się mówi bez sprzętu i talentu. Krótki samouczek wprowadza nas w świat gry i dostępne tryby. Podstawowymi są Shooting Race oraz Free Kicks. Dodatkowo po zdobytych kilku poziomach odblokowujemy tryb kariery. W trybach podstawowych wybieramy w jakim kraju podejmujemy wyzwanie. Musimy mieć na to odpowiednią ilość pieniędzy, ponieważ stawiamy nasze dukaty i ewentualną wygraną są pieniądze naszego przeciwnika. W trybie Shooting Race mamy za zadanie kopnąć piłką w środek ustawionych tarcz. Utrudnienie stanowią poustawiane przeszkody, ruchome cele i oczywiście wylosowany przeciwnik. W trybie Free Kicks stajemy w szranki z rywalem naprzemiennie wykonując rzuty wolne z różnych pozycji. Oczywiście stajemy też na bramce i bronimy strzałów tak, aby w ostatecznej klasyfikacji posiadać więcej zdobytych goli. Wszystkie strzały oddajemy poprzez przeciągnięcie palcem bo ekranie w interesujące nas miejsca. To jak szybko wykonamy taki zabieg skutkuje siłą uderzenia przez naszego piłkarza.

Football Strike

Football Strike

Zrzuty ekranu z aplikacji Football Strike

Football Strike na komórkę

W trybie kariery czekają przygotowane ścieżki z wyzwaniami, ale nie różnią się one wiele od trybów podstawowych. Za każdą wygraną zdobywamy pieniądze przeciwnika oraz torbę sportową, w której znajdziemy ubiór, piłki lub złoto. Niestety na jej otwarcie będziemy musieli chwilę poczekać, co potrafi trochę zdenerwować. Może zdarzyć się, że passa przegranych doprowadzi do wyzerowania naszego licznika monet. I co wtedy? Co dwie godziny musimy liczyć na darmowe 250 sztuk. Starczy to na najniższe wyzwanie, ale od czegoś trzeba zacząć. Sama rozgrywka Football Strike po pewnym czasie robi się trochę denerwująca. Nawet na najniższym poziomie rozgrywek trafiamy na przeciwnika z tym samym poziomem trudności . To że wpłacamy minimalną kwotę nie zwiększa wcale naszych

szans na wygraną. Istnieje  również możliwość personalizowania naszego zawodnika, ale nie ma to większego wpływu na rozgrywkę.Football Strike

Football Strike

Zrzuty ekranu z aplikacji Football Strike

Football Strike online za darmo

Gra działa w trybie online, więc wymaga włączonego połączenia internetowego. W Football Strike jednymi występującymi opłatami są mikropłatności, ale bez nich spokojnie możemy cieszyć się grą w piłkę nożną. Reklamy występują jedynie jako opcja do zdobywania dodatkowych monet, za co należy się pochwała studiu Miniclip. Modele 3D piłkarzy są dobrze wykonane, dosyć efektownie wyglądają też strzały. Niestety kilkukrotnie gra przycięła się w chwili obrony, co skutkowało minimalnym opóźnieniem i zdobyciem gola przez przeciwnika. Oczywiście kosztowało to grę przyjęcie salwy moich bluźnierstw, ale na szczęście miało to miejsce tylko kilka razy.

Football Strike download

Rozgrywka w Football Strike jest przyjemną odskocznią od skomplikowanych gier. Może nie do końca jest to pełnoprawny symulator piłki nożnej, ale przypadnie do gustu graczom lubiącym tytuły zręcznościowe. Dobry produkt, który co pewien czas będę uruchamiał na komórce, żeby przećwiczyć palce.

Link do pobrania gry Football Strike

 

Grafika główna pochodzi ze strony miniclip.com

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *