Gotracker – skuteczny skaner do Pokemon Go

GoTracker – aplikacja pomocna podczas grania w Pokemon Go. Pozwala ona na przeskanowanie wskazanego terenu i wyświetlenie znajdujących się tam pokemonów.

Jak skanować GoTracker? Pokemon go

Po włączeniu aplikacji na ekranie wyświetli nam się mapa świata, taka sama jak w mapach google. Musimy wtedy odnaleźć interesujący nas obszar lub nacisnąć przycisk lokalizujący miejsce w którym się znajdujemy (u mnie niestety ta funkcja nie działała). Kiedy już jesteśmy nad wskazanym rejonem naciskamy na ekranie i przytrzymujemy go przez chwilę. Naszym oczom ukaże się okrąg, który możemy poszerzać przeciągając palcem w stronę krawędzi ekranu. Następnie naciskamy znajdującą się na dole ikonkę skanera i nasi workerzy mogą już brać się do pracy. Jaśniejszymi okręgami będzie widoczne, który obszar już zdążyli przeskanować. Na ekranie wyświetlą nam się nazwy pokemonów, które udało się odkryć i czas jaki pozostał do ich zniknięcia. Jeśli nasi pracownicy będą mieli wyższe levele, możliwe będzie również sprawdzenie czynnika IV napotkanych stworków.

 

 

Zrzuty ekranu z aplikacji GoTracker

Filtr i pracownicy w GoTracker

Na głównym ekranie posiadamy również ikonkę filtrowania wyszukiwanych pokemonów. Większość z nas jest zainteresowana złapaniem tych rzadszych egzemplarzy. Możemy ustawić, że tylko kilka z nich będzie się wyświetlało na naszym ekranie, a dodatkowo będziemy o tym powiadamiani dźwiękiem. Jak stworzyć workersów w gotracker? Z menu po lewej stronie wybieramy zakładkę z napisem workers. Następnie dodajemy nowego pracownika (add). Firma Niantic zabezpiecza się przed takimi działaniami, dlatego będziemy musieli przeklikać kilka ekranów, podając m.in. datę urodzenia oraz rozwiązując krótkie zadania obrazkowego. Nasi pracownicy będą z czasem zdobywali poziomy. Przydatna jest też możliwość umieszczania przez nich Lure Module na wybranym przez nas pokestopie.

 

Jak zdobyć pokehash key? GoTracker

Aplikacja do ściągnięcia jest za darmo, ale jej użytkowanie niestety już nie. Producent do działania wymaga tzw. PokeHash Key, aby tworzyć i uaktywnić naszych pracowników. Zależnie od pakietu z ilością workersów jaki wykupimy, cena zwiększa się. Za podstawowy z 5 pracownikami zapłacimy około 4 euro.  Pozwoli nam to na 30 dniową zabawę. Oczywiście wymagane będzie również włączone połączenie internetowe. Mimo opłat, w aplikacji znajdziemy reklamy. Nie są one uciążliwe i wyświetlają się na dolnym pasku. Grafika programu jest dosyć mocno uproszczona, ale czytelna. Niestety największym minusem są częste problemy serwerów, które na czas awarii są wyłączane. Nie mamy wtedy dostępu do naszego skanera.

 

Zrzuty ekranu z aplikacji GoTracker

Skaner pokemon 2017 GoTracker. Czy za skaner mogę zostać zbanowany?

Skaner i aplikacja Pokemon GO to dwa oddzielnie i niezależnie działające programy na naszych urządzeniach mobilnych. Zablokowanie konta pokemon jest więc mało prawdopodobne, ale nie mamy stu procent pewności. Skaner bardzo przydaje się osobom, które nie mają jeszcze uzupełnionego pokedeksu oraz tym, którym brakuje paru cukierków do wzmocnienia swoich ulubionych pokemonów. Gotracker jest jednym z niewielu działających na obecną chwilę skanerów pokemon i ułatwi rozgrywkę każdemu graczowi. Niestety twórcy Pokemon Go nie pochwalają takich programów i na chwilę obecną wszelkie

 

Link do ściągnięcia aplikacji GoTracker

Grafika główna pochodzi ze strony twitter.com

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *