Idle Factory Tycoon – prywatna fabryka na telefon

Idle Factory Tycoon

Idle Factory Tycoon – gra typu kliker przygotowana przez Idle Factory Tycoon, w której kierujemy poczynaniami małej fabryki. Nasi mali pracownicy przynoszą coraz większe zyski, dzięki którym nasza linia produkcyjna rozwija się.

Klikerów na rynku gier na urządzenia mobilne jest coraz więcej. Ostatnio recenzowaliśmy ciekawego We Are Illuminati czy wciągający i rozbudowany Bussines Time. Teraz mamy okazję sprawdzić produkt o zdecydowanie mniejszej skali, który posiada dosyć unikatowe plusy.

Idle Factory Tycoon jak grać?

W grze zaczynamy jako skromna firma zatrudniająca trzy  osoby. Mamy dostawcę, wyrobnik i człowieka, który wytworzony towar zanosi na sprzedaż. Z czasem będziemy mogli zatrudnić managerów, którzy za nas będą pilnowali automatycznej ciągłości pracy. Za zarobione pieniądze możemy stworzyć kolejne stanowiska pracy. Oczywiście wiąże się to z umiejętnym inwestowaniem w linie dostawców i odbiorców, tak aby nie brakło nigdzie surowca, a gotówka płynnie do nas spływała. Na chwilę obecną mam dostęp do kilku surowców w tym metalu, miedzi, ropy, elementów elektrycznych i aluminium. Z każdego z nich możemy wytwarzać unikatowe rzeczy jak baterie, odtwarzacze mp3 czy telewizory.

Idle Factory Tycoon jak rozwijać fabrykę?

Ustawienie naszej linii produkcyjnej jest bardzo ważnym czynnikiem. Jeśli staramy się osiągnąć jak największe zyski musimy stale inwestować w stanowiska pracy, które będą wytwarzały coraz więcej dóbr. Możemy przemieniać jedne produkty w inne i tak jeśli nasz pierwszy pracownik wytworzył sztabki żelaza, to kolejny może z tego materiału montować wiertarki. Oczywiście wszystkie schematy są bardzo uproszczone, ale nie przeszkadza to całkowicie w grze. W tym klikerze ogromne znaczenie ma bardzo lekkie podejście do tematu produkcji. Brak przy tym jakiejkolwiek rywalizacji czy wymagań, ale pozwala to na spokojnie rozwijać naszą fabrykę i wybierać kolejne ścieżki rozwoju produkcji.  Musimy dać programowi czas i czasami lekko pogłówkować, tak żeby nie brakło nam odpowiednich elementów na stołach naszych wyrobników.

Idle Factory Tycoon

Idle Factory Tycoon

Zrzuty ekranu z aplikacji Idle Factory Tycoon

Idle Factory Tycoon download za darmo

Możemy czasowo zwiększyć naszą produkcję poprzez wyświetlenie krótkiego materiału wideo. W innym przypadku nie będziemy musieli korzystać z połączenia internetowego. Są to też jedyne treści reklamowe w aplikacji za co twórcom należą się bardzo duże słowa uznania! Świetna grafika i płynność aplikacji przypominają świąteczny warsztat świętego mikołaja w którym elfy uwijają się przy pracy. Aplikacja jest w pełni darmowa, nie występują w niej żadne mikropłatności. Gracze skarżą się jedynie na aktualizacje, przez które potrafią tracić sporą ilość pieniędzy. Spowodowane jest to skalowaniem zarobków warsztatów do nowych produktów jakie możemy wytworzyć. Chyba twórcy nie mieli pojęcia, że gra będzie dalej rozwijana i znajdzie sporą liczbę odbiorców.

Idle Factory Tycoon na telefon

Idle factory Tycoon jest bardzo prostym i skromnym produktem. Potrafi do gracza przemówić w stu procentach, wciągając go w krótkie klikanie po ekranie pozwalające na odkrywanie nowych produktów. Można się pokusić nawet w tym wypadku o nazwanie tego tytułu „minigrą” ale za to posiadającą grywalność równą największym gigantom tworzącym w pełni profesjonalne i rozbudowane aplikacje na urządzenia mobilne.

 

Link do pobrania aplikacji Idle Factory Tycoon

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *