Instagram – pochwal się swoim zdjęciem!

instagram

Instagram to jedna z aplikacji pozwalająca na udostępnianie zdjęć i filmów z naszych komórek w internecie. Dzięki rejestracji i stworzonemu profilowi w prosty i szybki sposób aktualizujemy swoją tablicę w najnowsze multimedia z naszym udziałem.

Instagram jak dodać zdjęcie?

Dodawanie naszych materiałów jest bardzo proste. Naciskamy przycisk na środku ekranu z „plusem”. Następnie wybieramy materiał z naszej galerii. Mamy również możliwość zrobienia zdjęcia lub nagrania filmu w danym momencie. Wtedy czas na obróbkę zdjęć! Jak dodać filtry instagramu? Kiedy już wybierzemy interesujące nas zdjęcie na dole pojawia się lista dostępnych filtrów. Jeśli i one nam nie wystarczą możemy skorzystać z dokładnego edytowania obrazu.

Jak zarabiać na Instagramie?

Może Was to zdziwić, ale istnieją osoby które potrafią na tej aplikacji zarabiać prawdziwe pieniądze. Wielu celebrytów posiada konta i ma grono fanów, którzy codziennie obserwują ich poczynania. Dla niektórych instagram stał się swego rodzaju blogiem, gdzie recenzują i pokazują sponsorowane produkty. Inni potrafią dostawać prezenty od swoich wiernych folowersów.  A to wszystko dzięki paru zdjęciom… Jesteście ciekawi kto Was podgląda na Instagramie? Niestety nie ma jeszcze takiej opcji, aby to sprawdzić i może to dla niektórych lepiej. Po co komuś wiedza, że odwiedziłeś dzisiaj 10 razy profil swojej koleżanki do której czujesz mięte? Niech pozostanie to tajemnicą 😉 Oczywiście istnieje opcja ukrycia swoich zdjęć, ale jaki jest sens robienia tego na portalu gdzie pokazujemy zdjęcia?

instagram

instagram

Zrzuty ekranu z aplikacji instagram

Jak dodawać zdjęcia na Instagram z komputera?

Aplikacja jest przeznaczona na urządzenia mobilne i tylko za ich pośrednictwem można dodawać swoje materiały. Przeglądanie profili jest dostępne za pomocą komputera, ale napotykamy tutaj szereg trudności np. z wyszukiwaniem. Niestety ze względu na to, że jest to bardzo popularna aplikacja, pamiętają o niej hakerzy. Administratorzy stosują ciekawe sztuczki do ochrony jak np. przesłanie swojego zdjęcia na którym trzymamy  w ręku kartkę z przesłanym hasłem, dzięki czemu możemy udowodnić, że nie jesteśmy botami. Przynosi to średni efekt i niestety liczba pokrzywdzonych nie maleje. Aplikacja ściągamy i użytkujemy  oczywiście za darmo.

Dlaczego Instagram?

Mimo, że Instagram to w większości zdjęcia wysportowanych pięknych ciał młodych ludzi, albo wyszukanych posiłków podawanych w restauracjach, to aplikacja sprawdza się. Dla tych którzy nie chcą się chwalić swoimi osiągnięciami na siłowni czy w kuchni, pozostaje bardzo ciekawy album wspomnień. Zdjęcie z podróży czy przytulanie z rodziną jest ciekawym cyfrowym odpowiednikiem domowych albumów. Warto też czasem zrobić dziubek, zarzucić dobry film i pokazać się trochę w internetowym świecie.

instagram

Zrzut ekranu z aplikacji instagram

Zdjęcie wyróżniające pobrane ze strony www.thephoblographer.com

 

Link do pobrania aplikacji Instagram.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Lipiec 3, 2017

    […] Za pomocą aplikacji znajdziemy odnośniki do takich gigantów jak facebook, twitter, snapchat i instagram gdzie Bezużyteczna posiada swoje […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *