Into The Dead 2 – ratujemy rodzinę przed zombie

Into The Dead 2

Into The Dead 2 – druga część strzelanki na urządzenia mobilne przygotowanej przez studio PIKPOK. W trudnych czasach walczymy o uratowanie naszej rodziny przed hordami zombie.

Into The Dead 2 co to?

Wątek zombie w grach i filmach święcił największe tryumfy około 5 lat temu. Świetne polskie tytuły na PC jak Dead Island, czy serial telewizyjny The Walking Dead miały ogromne rzesze fanów. Obecnie ten wątek powoli wygasa, ale producenci gry Into The Dead postanowili dać jej jeszcze jedną szansę i przenieść nas do świata pełnego umarlaków czyhających na kawałek naszego pysznego mięsa.

Into The Dead 2

Into The Dead 2

Zrzuty ekranu z aplikacji Into The Dead 2

Into The Dead 2 dog poradnik

W grze wcielamy się w postać Jamesa, który wracając ciężarówką do domu uległ wypadkowi. Musi teraz na piechotę dotrzeć do swojej rodziny. Utrzymuje z bliskimi kontakt za pomocą krótkofalówki i po każdej wykonanej misji dowiadujemy się jak dramatyczne chwilę przeżywają walcząc z nieumarłymi. Trzeba przyznać, że fabuła jest ciekawa. Rozmowy Jamesa przez krótkofalówkę nadają klimatowi pewną mroczność i sami obawiamy się o dalsze losy jego rodziny. Na szczęście nasz główny bohater jest dobrze wyszkolony w posługiwaniu się bronią. Bierze pistolet i biegnie w kierunku domu, ponieważ naprzeciw stają zombiaki. Zazwyczaj mało ruchliwe, ospale idą w naszą stronę. Co jakiś czas jednak zdarzają się narwańcy którzy pędzą z wyciągniętymi rękami, koniecznie chcąc wbić swoje brzydkie zęby w nasze ciało. Do takich jegomościów już koniecznie trzeba strzelać. Nasz bohater biegnie automatycznie przed siebie. Możemy tylko skręcać na boki, oddawać strzały i zmieniać broń. Czasem zombiaki są dosyć wytrzymałe i trzeba na nie przeznaczyć 2 kulki.

Into The Dead 2 jak grać? dog

Sporym problemem jest amunicja, którą musimy oszczędzać na każdym kroku. Co jakiś czas przed nami pojawia się paczka oznaczona racą. Dzięki niej zdobywamy kilka sztuk amunicji. Z arsenału mamy dostęp jeszcze do granatów rażących wielu wrogów oraz nóż którym możemy posłużyć się w ostateczności, walcząc wręcz z nieumarłymi. Możemy również liczyć na pomoc czteronożnego przyjaciela, który będzie walczył dla nas za puszkę strawy. Dostępnymi trybami gry są survival, daily quest oraz story. W survivalu musimy przeżyć jak najdłużej. Story to tryb główny w którym przechodzimy kolejne rozdziały. Daily quest to zadania codzienne z określoną bronią i ilością zombie do zabicia. Za wykonane zadania jak przejście poziomu czy zabicie 10 zombie jednym magazynkiem w Story Mode zbieramy gwiazdki. Możemy za nie otwierać paczki zawierające projekty nowych broni oraz ich ulepszenia. Arsenał jest spory: pistolety, karabiny i kusze posłużą do obrony przed umarłymi. Sam poziom trudności w rozgrywce jest dosyć wysoki i często będziemy zmuszeni do powtarzania levelu.

Into The Dead 2

Zrzut ekranu z aplikacji Into The Dead 2

Into The Dead 2 za darmo

Gra Into The Dead 2 jest do pobrania za darmo, występują w niej jedynie mikropłatności związane z dodatkowymi paczkami sprzętu. Gra do działania nie wymaga połączenia internetowego. Reklamy występują jedynie w formie dodatkowego wyboru dającego profity. Grafika i dźwięk stoją na bardzo wysokim poziomie, niestety wiąże się to ze sporą ilością miejsca w pamięci telefonu. Największą bolączką produktu są ekrany wczytywania, których jest sporo. Ładowanie jest powolne i potrafi zdenerwować.

Into The Dead 2 download

Into The Dead 2 jest ciekawą strzelanką w świecie zombie.  Świetna grafika i klimat przemawiają za tym produktem. Wysoki poziom trudności wychodzi grze jedynie na plus. Jeśli tylko programiści popracują nad optymalizacją i skróceniem czasu wczytywania ekranów, gra będzie miała ogromną liczbę odbiorców. Mimo wszystko nawet teraz jest to produkt ciekawy i wybijający się pomiędzy pozostałymi tytułami.

 

Link do pobrania aplikacji Into The Dead 2

Grafika główna pochodzi ze strony mobilitynews.pl

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *