Kcalmar – darmowa dieta na komórkę

kcalmar

 

Kcalmar – aplikacja o tematyce dietetyki oraz zdrowego żywienia. Zawiera gotowe jadłospisy, a także wartości odżywcze konkretnych dań. Polecana osobom chcącym zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Czas na Kcalmar! Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe ale nie masz pomysłu na zdrowe dania? A może chciałbyś wreszcie schudnąć, ale łatwiej kupić batonik z automatu na korytarzu niż przygotować sobie do pracy sałatkę? Koniec z wymówkami. Z aplikacją Kcalmar w łatwy sposób dopasujesz pełnowartościowe posiłki do swojego trybu życia. Aplikacja dostarcza nam cotygodniowy jadłospis – zdrowe posiłki z  prostymi przepisami.

Kcalmar jak działa?

Zaczynamy od ekranu logowania, wypełniamy swój profil. Podajemy nasz wiek, wzrost oraz wagę, określamy poziom naszej aktywności fizycznej oraz nasz cel – np. zwiększenie lub redukcja wagi. Następnie wybieramy rodzaj diety spośród czterech kategorii: Zdrowie, Sport, Mama, Korpo. Każdy z wariantów dzieli się na podkategorie. Możemy wybierać spośród diety bezglutenowej, wegetariańskiej, dla sportowców, na przyszłych mam czy dla całej rodziny itp. „Zapisujemy się” bezpłatnie na wybrany program i nie pozostaje nam nic innego jak biec do kuchni. Od tej chwili co tydzień będziemy mogli korzystać z jadłospisu na kolejne siedem dni.

kcalmar

kcalmar

Zrzuty ekranu z aplikacji kcalmar

Kcalmar dieta i przepisy

Każdy posiłek ma określoną wartość kaloryczną oraz wartości odżywcze. Dla ułatwienia zapisane są również umowne godziny podania. Klikając na konkretny przepis wyszczególniają nam się wszystkie składniki wraz z ich gramaturą, a także opis przygotowania. Rozpoczynając każdy dzień, przy dacie, zobaczymy też informacje dotyczącą ilości kilokalorii, białek, tłuszczów i węglowodanów, jakie przyswoimy stosując się do wytycznych w danym dniu.

Kolejnym ułatwieniem są dwie ikonki znajdujące się w prawym górnym rogu. Pierwsza pozwala na zsynchronizowanie aplikacji z systemowym kalendarzem naszego telefonu. Świetne rozwiązanie dla osób korzystających z możliwości komórkowego organizera. Druga ikona przenosi nas do listy produktów, które będą nam potrzebne w danym tygodniu do przygotowania posiłków. I tutaj kolejny plus! Lista zakupów jest podzielona na kategorie takie jak owoce i warzywa, nabiał, orzechy i ziarna, pieczywo, przyprawy i zioła, mięso i sporo innych. Koniec z chaotycznym bieganiem między sklepowymi półkami i przypadkowymi zakupami.

kcalmar

kcalmar

Zrzuty ekranu z aplikacji kcalmar

Kcalmar za darmo, darmowa dieta na komórkę

Aplikacja Kcalmar jest darmowa i posiada minimalistyczny design . Dzięki zróżnicowanym programom każdy znajdzie dietę dla siebie. Posiłki są bardzo zróżnicowane, nie wymagają zakupu produktów o dziwnych nazwach 😉 Zindywidualizowanie programów pozwala na korzystanie z aplikacji praktycznie przez każdego. Zaczynając od osób o wysokiej aktywności fizycznej, poprzez zabiegane mamy czy bizneswoman, a kończąc na osobach chorych na cukrzycę czy wegetarianach. Jedynym minusem może być fakt, że dieta dostępna jest dopiero w poniedziałek rano. Dla niektórych może być to utrudnieniem.

Polecam Kcalmar z czystym sumieniem. Dostajemy na tacy gotową, niemal spersonalizowaną dietę. Za darmo! Co tydzień. Koniec z wymówkami o braku czasu czy pomysłów na zdrowe posiłki. Instalujcie apkę!

 

 

Główna grafika pochodzi ze strony https://play.google.com

 

Link do pobrania aplikacji Kcalmar.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *