Jak kręcić fidget spinner?

Fidget Spinner – aplikacja studia Ketchapp na urządzenia mobilne pozwalające na symulację popularnej zabawki odstresowującej. Zasada działania oryginału jest prosta, trzymając dysk w dwóch palcach pstrykamy w urządzenie pozostałymi nadając mu w ten sposób obrót. Zabawka w tym czasie wydaje charakterystyczny dźwięk przecinanego powietrza. Naszym oczom ukazuje się złudzenie w postaci wytworzenia obrazu, w którym nie jest widoczne w jakim kierunku poruszają się ramiona wiatraczka. Mimo że nie doświadczymy tego wszystkiego na naszych telefonach, mamy okazję sprawdzenia tego za darmo na naszych urządzeniach mobilnych.

                     

Zrzuty ekranu z aplikacji Fidget Spinner

Jak kręcić Fidget Spinner?

Jeśli chcesz osiągać najlepsze wyniki w aplikacji Fidget Spinner na komórkę podczas kręcenia spinnerem, musisz uzbroić się w sporo cierpliwości. Wiele zależy od sprzętu jaki posiadasz. Musisz ciągle go ulepszać wykupując spinner speeder (zwiększanie maksymalnej szybkości)  i grease the wheels (mniejsze tarcie da więcej obrotów). Restless earner przydaje się do zarabiania monet kiedy nie grasz w grę, ale nie wpływa to na same rekordy. Jeśli zależy nam na zdobyciu większej ilości złota, warto obejrzeć kilka reklam, które dają nam kilka tysięcy monet za jednym zamachem. Wszystkie naklejki, nowe kształty, czy rodzaje wyposażenia nie wpływają na dobry wynik. Pełnią one tylko rolę wizualną i pozwalają na spersonalizowanie twojej zabawki. Żeby zakręcić spinerem musisz przeciągnąć palcem szybko po ekranie.

Fidget Spinner na komórke

Program pokazuje, żeby robić to w lewą lub prawą stronę, ale wydaje mi się, że najwygodniej kręcić do góry. Z racji długości ekranu w pionie łatwiej jest osiągnąć maksymalna szybkość spinera. Za każdą próbą mamy do dyspozycji pięć uderzeń w zabawkę. Najważniejsze jest, żebyś między kolejnymi zakręceniami czekał maksymalnie długo, tak żeby bączek kręcił się z prędkością np. 40/min. Pokazuje to licznik w prawym górnym rogu ekranu. Wtedy rozpędź go na nowo i powtarzaj tą czynność, aż skończą ci się ruchy. Od teraz twój rekord powinien być zdecydowanie lepszy i będziesz mógł się tym pochwalić przed znajomymi!

Grafika główna pochodzi ze strony www.walmart.com

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Październik 3, 2017

    […] tytuły. Ketchapp wydał swego czasu dosyć słaby produkt na fali wzrastającej popularności Fidget Spinner, ale teraz odkuwa się podwójnie i prezentuje nam Rider. Suniemy przygotowanym motocyklem w prawą […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *