Narcos: Cartel Wars – handel kokainą nie jest taki zły

 

Narcos: Cartel Wars – gra na urządzenia mobilne przygotowana przez studio FTX Games LTD oparta na znanym serialu telewizyjnym stacji Netflix. Niczym Pablo Escobar zakładamy kartel narkotykowy i zaczynamy obrót nielegalnym towarem.

Narcos: Cartel Wars jak grać

Grę rozpoczynamy, jak to bywa na początku interesu narkotykowego, z pustym polem i kilkoma dolarami w kieszeni. Najważniejszymi surowcami jakie musimy zdobywać są drewno, pieniądze i kokaina. Widocznie to wystarczy do bycia narkotykowym bossem. Gdy produkcja ruszy już na dobre musimy zapewnić odpowiednie rynki zbytu dla naszego towaru. Odbywa się on głównie drogą powietrzną. Wybieramy interesujący nasz przelot i związany z nim czas wykonania transportu.  W zamian otrzymujemy surowce oraz punkty doświadczenia. Najuczciwszy układ w świecie narkotyków. Pozostaje kwestia niezdrowej konkurencji, która zapewne spróbuje okraść nas ze zgromadzonych zapasów. Musimy pomyśleć wtedy o obronie w postaci wieżyczek, armat i karabinów maszynowych.

Narcos: Cartel Wars

Narcos: Cartel Wars

Zrzuty ekranu z aplikacji Narcos: Cartel Wars

Narcos: Cartel Wars na komórkę

Nie możemy pozostać dłużni naszym wrogom w okolicy i jeśli chcemy zdobyć dodatkowe surowce, będziemy musieli ograbić przeciwników. Pomagają nam w tym tzw. Sicario ze swoimi oddziałami. Przechodzimy do widoku mapy, wybieramy interesująca nas bazę i zaczynamy podbój. Wiadomo, że żołnierze mają swoją głowę i potrafią radzić sobie sami na polu bitwy, ale raz na kiedy możemy wydać im rozkaz ataku konkretnego obiektu. Na mapie istnieją również fabryki które możemy przejąć i systematycznie odbierać z tego miejsca surowce. W grze co jakiś czas możemy liczyć na konkretne do wykonania zadania, codzienne bonusy za logowanie oraz udział w gildiach z innymi graczami.

Narcos za darmo

W grze Narcos: Cartel Wars z powodu interakcji z innymi osobami będziemy musieli korzystać z połączenia internetowego. Gra jest do ściągnięcia za darmo, ale występuje w niej mnóstwo mikropłatności. Od początku mamy do wykorzystania jednego budowlańca ulepszającego nasze budynki. Kolejnego możemy kupić już jedynie za sztabki złota, a te oczywiście zdobywamy za prawdziwe pieniądze. Tworzy to z gry free to play, coś w rodzaju pay to win. Psuje to radość z rozrywki. Pochwała należy się twórcom aplikacji za reklamy. Są opcjonalne i dają nam dodatkowe doświadczenie lub sztabki złota. Gra nie wymaga od nas rejestracji. Program jest dobrze przygotowana pod względem graficznym, małe ludziki i mapa cieszą oko.

Narcos: Cartel Wars

Zrzuty ekranu z aplikacji Narcos: Cartel Wars

Narcos download

Gra Narcos: Cartel Wars nie jest produktem innowacyjnym. Ma za to bardzo dobre wykonanie i ciekawą tematykę. Radość z rozgrywki psują nieco mikropłatności, bez których trudno osiągnąć dobre wyniki w grze. Mimo wszystko jest to bardzo dobra strategia i warto sprawdzić ją na swoim telefonie komórkowym.

Link do ściągnięcia aplikacji Narcos: Cartel Wars

 

Grafika główna pochodzi z aplikacji narcos: Cartel Wars

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Lokator napisał(a):

    Lubie serial, ale ta gra nie przypadła mi za bardzo do gustu :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *