Naruto x Boruto Ninja Voltage – akcja z wioski ninja

Naruto x Boruto Ninja Voltage

Naruto x Boruto Ninja Voltage– gra akcji przygotowana na urządzenia mobilne przez Bandai Namco Entertainment Inc. na podstawie znanej mangi i anime Naruto. W świecie ninja wybieramy naszych ulubionych bohaterów, wykorzystujemy ich jutsu oraz siłę pięści, aby przechodzić kolejne wyzwania.

Świat Naruto stworzony przez Masashiego Kishimoto pierwszy raz ukazał się światu w 1999r. Seria zdobyła wielu sympatyków i jest kontynuowana do dnia dzisiejszego. Historia opowiada o przygodach chłopca o imieniu Naruto, który wychowywany w samotności i odtrąceniu musi znaleźć własną drogę w trudnym świecie ninja. Pan Kishmoto dzięki swojemu dziełu pokazuje jak silnymi więziami jest przyjaźń i ile można osiągnąć, jeśli uparcie dąży się do obranego celu. Obecnie w mandze przedstawiane są losy kolejnego pokolenia mieszkańców wioski, wśród których główną role odgrywa młody Boruto.

Naruto x Boruto Ninja Voltage na telefon

Gra Naruto x Boruto Ninja Voltage na urządzenia mobilne została wydana przez studio Bandai, które wcześniej zajmowało się przeniesieniem historii Naruto na konsole i PC. Mowa tu o serii Ultimate Ninja Storm, która jest serią świetnych gier akcji. Bandai korzysta z oficjalnych licencji, więc możemy liczyć na oryginalne nazwy postaci i znane z anime głosy lektorów. W głównym menu aplikacji mamy możliwość podglądu naszej wioski shinobi, w której znajdziemy restauracje i monumenty dające nam zasoby Ryo (czyli złota) i czakry (będącej dla niewtajemniczonych formą many). Na chwilę obecną mamy dostępne trzy tryby gry:  Story Mission, Atack Mission oraz Special Mission. Story oparta jest na kolejnych wydarzeniach z mangi, Atack pozwala na atakowanie wiosek innych graczy, a Special to przygotowane przez twórców eventy.

Naruto x Boruto Ninja Voltage

Naruto x Boruto Ninja Voltage

Zrzuty ekranu z aplikacji Naruto x Boruto Ninja Voltage

Naruto x Boruto Ninja Voltage poradnik

Istnieje również dodatkowy tryb Fortress. Rozwijamy w nim ścieżkę jaką będą musieli przejść inni gracze, aby zaatakować naszą wioskę. Wraz z kolejnymi levelami będziemy mieli do dyspozycji coraz więcej schematów z ułożeniem terenu, czy przeszkadzajkami w postaci wież zionących ogniem lub rażących prądem. Samego wejścia mogą również bronić nasi bohaterowie ninja, którzy w odpowiednim momencie zostaną przyzwani na plac boju. W grze Naruto x Boruto Ninja Voltage możemy dołączyć do gildii, które ułatwiają nam dostęp do przedmiotów ewolucji. Karty i postacie mogą być bostowane podobnie jak w Dragon Ball Dokkan Battle. Nowych bohaterów do kolekcji dostajemy w chwili, kiedy uzbieramy odpowiednią ilość ich znaczników, będących nagrodą za przejście kolejnych plansz. W grze do zdobycia są również achievementy oraz daily questy.

Naruto x Boruto Ninja Voltage jak grać

W każdym z trybów rozgrywka wygląda podobnie. Komponujemy spośród naszych bohaterów czteroosobową drużynę. Zazwyczaj będziemy wybierali tych, którzy mają największą ilość punktów siły lub dostępnych dzięki kartom jutsu. Kierujemy tylko pierwszą z postaci, reszta obsługiwana jest przez program. Trafiamy na mapę podobną do tej którą tworzymy w trybie fortress. Na kolejnych polach poustawiane są przeszkadzajki w postaci wież i zwojów przyzywających wrogów. Na końcu najczęściej musimy zmierzyć się z bossem, który używa silnych technik ninja do pokonania naszej drużyny.

Naruto x Boruto Ninja Voltage

Zrzut ekranu z aplikacji Naruto x Boruto Ninja Voltage

Naruto x Boruto Ninja Voltage za darmo

Naruto x Boruto Ninja Voltage jest do pobrania za darmo. Występują w nim jedynie mikropłatności dzięki którym możemy zaopatrzyć się w kryształy pomocne przy odkrywaniu nowych kart i przyspieszeniu budowy naszej osady. Bandai to bardzo doświadczony wydawca, który nie pozwala na żadne zewnętrzne reklamy w swoich produkcjach, więc spokojnie będziemy mogli poświęcić się samej rozgrywce. Od samego początku do gry będziemy potrzebowali połączenia internetowego. W przeciwnym wypadku aplikacja wyświetli nam stosowny komunikat i uniemożliwi rozgrywkę. Grafika w grze nawiązuje do wcześniejszych tytułów na konsole i jest bardzo dobrze wykonana. Nawet w menu i kartach, postacie nie pozostają statyczne. Największym plusem jest jednak udźwiękowienie aplikacji, które w pełni wykorzystuje twórczość prezentowaną w anime. Oryginalni lektorzy i świetna ścieżka dźwiękowa przykuwają naszą uwagę.

Naruto x Boruto Ninja Voltage download

Gra Naruto x Boruto Ninja Voltage została świetnie przygotowana pod względem technicznym przez Bandai. Gorzej wypada jednak grywalność produktu, ponieważ po pewnym czasie aplikacja staje się swoistym „klepaczem”. Podchodzimy do kolejnej misji, wciskam autorozgrywkę i czekamy na jej zakończenie. Zbieramy nagrody, regenerujemy z czasem punkty akcji i znowu powracamy do powielanego schematu. Wątpię, żeby gra przyciągnęła użytkowników na dłuższą chwilę. Tytuł Naruto x Boruto Ninja Voltage jednak warto zainstalować przynajmniej dla samego wykonania technicznego, z którym szczególnie wielcy fani serii Naruto, będą mieli sporo uciechy.

Link do pobrania aplikacji Naruto x Boruto Ninja Voltage 

 

Grafika główna jest zrzutem ekranu z aplikacji Naruto x Boruto Ninja Voltage

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *