Pokemon Go patch 0.67.1 już jest!

pokemon go patch 0.67.1

Niantic wreszcie w pełni uruchomił wszystko z aktualizacji 0.67.1 w grze Pokemon Go!

Zmiany są znaczące szczególnie dla osób, które lubiły walki w gymach. Od tej pory nie możemy wstawiać już np. 2 vaporionów do jednego obiektu, każdy pokemon musi być inny. To jak długo nasz stworek będzie walczył, nie zależy już od poziomu gymu, które zostały zlikwidowane. Od teraz każdy z pokemonów będzie miał swoją motywację. Wystarczy ona na około 7-8 walk, ale możemy ją doładowywać za pomocą berry. Nie musimy już pamiętać o odbiorze monet co 21 godzin. dostaniemy je automatycznie, gdy nasz pokemon wróci ze stadionu. Na tą chwilę jednorazowo możemy otrzymać 50 monet.

pokemon go patch 0.67.1

pokemon go patch 0.67.1

Zrzuty ekranu z aplikacji pokemon go

 

Wraz z Pokemon Go patch 0.61.7 pojawiła się też opcja raidów, gdzie za zadanie mamy pokonanie jednego bosa. Nad gymem wyświetla się wtedy znaczek jajka. Po zwycięstwie  otrzymujemy w zamian kilka nowych itemów w tym rare Candy, TM do zmiany ataków, doświadczenie oraz możliwość złapania pokonanego bosa w premier ball. Obecnie rajdy przygotowane są dla trenerów z minimum 35 lvl, ale firma Niantic powinna dopracować to w najbliższym czasie dla większej liczby trenerów.

Wreszcie zdobywamy odznaki! Dostajemy je za każdy kolejny zdobyty/odwiedzony gym. Dostępny jest także podgląd uproszczonej mapy świata gdzie możemy zobaczyć nasze wszystkie zdobyte do tej pory odznaki.

EDIT: Pokemon Go patch 0.61.7 na dzień 18.06.17 r. raidy dostępne są już dla trenerów z 20 lvl!

EDIT: na dzień 1.07.2016r. już większość z nas po rozpoczęciu gry może brać udział w raidach, ponieważ wymagany jest tylko level 5.

pokemon go patch 0.67.1

pokemon go patch 0.67.1

Zrzuty ekranu z aplikacji pokemon go

 

Z tej tabelki dowiesz się w przybliżeniu jaki boss może być na raidzie w pokemon go wraz z ich słabościami:

raid pokemon go

grafika ze strony brg.com

Grafika główna pochodzi ze strony pokemongo.com

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *