Pou – zaopiekuj się swoim pupilem

pou

Pou – gra stworzona przez firmę Zakeh w której mamy możliwość opieki nad miłym zwierzątkiem. Będziemy usieli dbać, aby nasz podopieczny był najedzony, czysty, zdrowy i pełen humoru.

Pou co to jest? Zbieranie kup

Gra od samego początku przypomina hit sprzed kilkunastu lat jakim było tamagotchi. Pou jest jego zdecydowanie bardziej rozbudowaną wersja na urządzenia mobilne. Do dyspozycji zostaje oddany nam kisielowata postać, którą co kilka godzin będzie trzeba wykąpać, nakarmić zakupionym jedzeniem a nawet posprzątać jego kupy. Wciąż musimy zwracać uwagę na cztery wskaźniki: najedzenia, zdrowia, zadowolenia i energii. Wraz z kolejnymi dniami opieki nasz podopieczny będzie rósł i zdobywał nowe gadżety czy wyposażenia swojego domku.

pou

pou

Zrzuty ekranu z aplikacji Pou

Jak zabić Pou?

Świetnym dodatkiem jest 30 minigier, dzięki którym widzimy naszego małego bohatera strzelającego bramki, czy skaczącego po platformach. Zdobywamy dzięki nim monety potrzebne przy zakupie jedzenia, strojów, oraz dodatkowego sprzętu. Gry są raczej połączeniem znanych innych tytułów zręcznościowo – logicznych, ale pozwala na przyjemne oderwanie się od opieki i zabawę. Gra jak wiadomo jest przeznaczona głównie dla młodszych odbiorców, więc i łamigłówki nie muszą być mocno skomplikowane. Nasz stworek nigdy nie umiera, on najwyżej spada w przepaść i kończy grę. Absolutny brak przemocy i kolorowy świat stanowi wspaniałą propozycję dla najmłodszych użytkowników urządzeń mobilnych.

Gry w Pou bez internetu

Gra do działania nie wymaga połączenia internetowego. Będzie one potrzebne jedynie w chwili gdy zdecydujemy się na skorzystanie z mikropłatności, aby zakupić dodatkowe monety w grze. Gra  jest do ściągnięcia za darmo i mamy dzięki temu dostęp do wszystkich jej opcji po osiągnięciu odpowiedniego poziomu. Spokojnie możemy sobie odpuścić wydawanie pieniędzy w tej aplikacji, chyba że bardzo zależy nam na konkretnym kapeluszu dla naszego pupila już na pierwszym poziomie gry. Aplikacja nie posiada reklam, możemy swobodnie cieszyć się rozrywką. Pou jak zmienić język? Dzięki spolszczeniu możemy w łatwy sposób zmienić język w zakładce „language”.

pou

pou

Zrzuty ekranu z aplikacji Pou

Pou kiedy aktualizacja?

Gra na urządzenia mobilne jest świetnym i sprawdzonym produktem, szczególnie dla młodszych odbiorców. Będzie świetną opcją przed zakupem żywego zwierzaka do domu. Nasza pociecha będzie miała w uproszczonej wersji cyfrowej zadania i obowiązki związane z posiadaniem członka rodziny na wychowanie. Dzięki sporej liczbie minigier oraz strojów do odblokowania mamy zapewnione kilkadziesiąt godzin grania. Tytuł nie jest może wybitny, ale spełnia swoje założenia. Mam nadzieję, że twórcy wrócą do tego produktu ponieważ ostatnia jego aktualizacja była rok temu.

Link do ściągnięcia gry Pou.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *