Pudelek – wszystko o celebrytach

Pudelek powstał jako strona internetowa zawierająca informacje z życia tzw. gwiazd. Oczywiście większości celebrytów nie podoba się wtykanie nosa w ich spawy prywatne, ale rzesze fanów czekają z niecierpliwością na takie artykuły. Cóż, bez oceniania czytelników takich stron, przejdźmy do recenzji aplikacji.

Pudelek na telefon

Aplikacja jest zbiorem informacji zawierających takie wspaniałe wieści jak „Lady Gaga bez makijażu”, „Modelka wydała 80 tys na operację pupy” itp. Newsy pojawiają się na stronie głównej w formie tabeli. Możemy podejrzeć poszczególne materiały i ocenić ich treść dając łapkę w górę lub w dół. Pod większością artykułów znajdują się również galerie zdjęć. Oczywiście istnieje możliwość skomentowania postów i to bez konieczności logowania czy rejestracji. Wystarczy podanie treści i nicka jaki będzie wyświetlany. Dzięki przyciskowi w lewym górnym rogu rozwijamy menu aplikacji. Dziwi mnie tylko, że wspomniany przycisk wygląda jak przycięty. Na szczęście działa prawidłowo i możemy wybierać z materiałów zawartych na stronach pudelek.pl, pudelek.tv i pudelekx.pl. Dostępny jest jeszcze suwak włączenia powiadomień przychodzących na nasze urządzenie mobilne. Menu bardzo skromne i niestety za dużo nie prezentuje. Może twórcy uzupełnią je w przyszłym czasie kiedy będą posiadali większość ilość stron internetowych.

Zrzuty ekranu z aplikacji pudelek

Sprawne informacje

Aplikacja działa o dziwo bardzo sprawnie. Nic się nie zacina, materiały wgrywają się błyskawicznie. mamy tutaj dużo galerii foto i video. Twórcy niedawno opisywanej aplikacja bezużyteczna, powinni podpatrzeć zastosowane tu rozwiązania. Oczywiście do działania wymagane będzie połączenie z internetem. Aplikacja jest bardzo prosta i funkcjonalna w działaniu, nie zabraknie nam artykułów, ponieważ dane pochodzą ze stron, które działają już od wielu lat. Z drugiej strony patrzę na ubogie menu i może warto by było dodać zakładki najpopularniejszych postów czy linków do portali społecznościowych gdzie twórcy aplikacji mają swoje konta.

Pudelek i inne podobne

Napiszę krótko. Jeśli jesteś fanem tabloidowych nowości, a życie gwiazd jest twoim głównym hobby to musisz mieć tę aplikację. Wszystko działa bardzo płynnie (nadal nie mogę wyjść z podziwu i gratuluję twórcom), informacji nie brakuje i możemy bez przeszkód poszerzać swoją wiedzę na temat makijażu gwiazd. Aplikacja prosta i spełnia swoje zadanie, ale można popracować nad kilkoma elementami wizualnymi.

Zrzut ekranu z aplikacji pudelek.

Zdjęcie główne pochodzi ze strony pudelek.pl

 

Link do pobrania aplikacji Pudelek.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *