Qpony – korzystaj z promocji!

qpony

 

Qpony – aplikacja skupiająca rabaty i gazetki promocyjne różnych kategorii. Znajdują się w niej zarówno kupony rabatowe do sklepów odzieżowych, fast foodów, drogerii i wiele, wiele innych.

Qpony co to jest?

Kto choć raz nie skusił się na zakupy, tylko ze względu na kupon rabatowy, niech pierwszy rzuci kamień! Przedstawiam idealną apkę dla łowców promocji.  Aplikacja może pomóc nam w rozsądniejszym wydawaniu pieniędzy lub zgubić nas w zakupowym szaleństwie. Możemy przeglądać rabaty w konkretnych sklepach lub skorzystać z wyszukiwarki aplikacji i wpisać np. marynarka lub buty – wtedy pokażą nam się wszystkie dostępne obecnie obniżki na interesującą nas kategorię. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość skorzystania z nawigacji, która doprowadzi nas do celu.

Qpony jak to działa?

Aplikacja jest dość przejrzysta, można sortować kupony według popularności,  „zaserduszkować” oferty z ulubionych sklepów – pozwala to szybciej odnaleźć interesujące nas promocje.  Możemy też uaktywnić opcję lokalizacji – wtedy pokażą nam się dwie dodatkowe kolumny z „polecanymi” oraz „ostatni dzwonek”.

qpony

qpony

Zrzuty ekranu z aplikacji Qpony.

Wreszcie wszystkie gazetki promocyjne w jednym miejscu. Obok kuponów drugą dostępną kategorią są gazetki. To spore ułatwienie dla chcących oszczędzić np. na zakupach spożywczych lub meblowych. Korzystając z tej aplikacji nie przegapimy okazji dostępnych w ulubionych sklepach.

qpony

qpony

Zrzuty ekranu z aplikacji Qpony.

Qpony czy się opłacają?

Aplikacja jest bezpłatna, można używać jej bez rejestracji. Jeśli zdecydujemy się na zalogowanie w aplikacji (poprzez Facebooka, Google lub maila) zyskujemy dostęp do paru funkcji – Twoje karty płatnicze oraz Twoje zakupy. Mamy wtedy możliwość m.in.  „podpięcia” naszej karty płatniczej.  Programiści wciąż pracują nad tym produktem, dlatego warto aktualizować aplikację. Dla zalogowanych niedawno pojawiła się opcja zbierania monet, o których więcej szczegółów mamy dowiedzieć się już wkrótce.

Nie jest to aplikacja, bez której nasze życie traci sens. Ale na pewno nie jest też bezużyteczna. Skoro daje nam możliwość zaoszczędzenia kasy, to czemu nie spróbować? Zakupoholicy będą zachwyceni Qponami. Codzienny dostęp do nowych zniżek na pewno zaowocuje powiększeniem garderoby. Lista kuponów rabatowych jest długa, rabaty są konkretnie opisane, z promocji możemy korzystać wprost z aplikacją lub zostajemy przeniesieni do konkretnych stron internetowych w celu pobrania kodu promocyjnego. Aplikacja zakupowa godna uwagi!

 

Grafika główna pochodzi ze strony qpony.pl

 

Link do pobrania aplikacji qpony.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Październik 10, 2017

    […] rynku mamy kilka gazetkowych i promocyjnych podobnych aplikacji jak np. Qpony. Ciężko rozsądzić, która z nich jest lepsza, jest to chyba zależne od indywidualnej oceny […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *