Ragnarok Spear of Odin na urządzenia mobilne WIDEO

Ragnarok Spear of Odin

 

Ragnarok Spear of Odin na komórki

Ragnarok Spear of Odin jest kolejna z serii gier Ragnarok przygotowaną przez studio Gravity. Znani są z dobrego tytułów przygotowanych na PC jakim były Ragnarok Online i Ragnarok Online 2. Twórcy nie mieli jednak szczęścia do przyciągnięcia rzeszy fanów na komputerach, więc postanowili przenieść swoje pomysły na urządzenia mobilne. Ragnarook to bardzo ciekawy pomysł, przypominający na pierwszy rzut oka świat znany nam z serii Final Fantasy. Autorska fabuła wyróżniała ten produkt pomiędzy pozostałymi pozycjami. Niestety głównymi bolączkami była przestarzała szata graficzna, oraz brak ciekawych zastosowań ułatwiających grę, które widzieliśmy już w innych grach typu MMO. Może dlatego zdecydowano się na przeniesienie tytułu na telefony komórkowe, ponieważ rynek ten nie wykorzystał jeszcze wszystkich  możliwości, które znają gracze PC. Na nich głównie bazuje Ragnarok Spear of Odin i dzięki temu będziemy mogli podejmować dungeony wraz ze znajomymi w rozgrywce online w czasie rzeczywistym. Popracowano nad komunikacja między graczami wstawiając emotikony.

Ragnarok Spear of Odin MMO

Rozwinięto też bardzo ciekawy pomysł rozwijania umiejętności  naszego bohatera poprzez zbieranie kart i łączenie ich ze sobą. Kolekcjonowanie czegokolwiek w grach stało się sporym motorem napędowym wielu gier (wystarczy spojrzeć na fenomen pokemon go). Kolejnym zaczerpniętym elementem z dobrych MMO jest dom aukcyjny, gdzie możemy wystawiać i kupować zdobyte przedmioty. Zazwyczaj w grach na komórki takie sposobu handlu nie było lub bardzo mocno kulał, zobaczymy jak będzie przy tym tytule. Oczywiście dostępnych mamy kilka klas postaci do wyboru. Grafika zdecydowanie mangowa z tych bardziej zaokrąglonych, prezentuje dobry poziom.

Ragnarok Spear of Odin

Ragnarok Spear of Odin

Źródło: play.google.com

Ragnarok Spear of Odin Online

Patrząc na Ragnarog Spear of Odin mam wiele obaw, bo jeśli wcześniej nie udało się z dużo większymi produktami na PC, to tym bardziej trudno będzie o cacuszko na urządzenia mobilne. Na plus jest unikatowy świat i nowe rozwiązania, ale można tutaj dużo spartolić. Jak wiemy zbliżający się czas będzie owocował w gry MMO tego typu na komórki i Ragnarok musi liczyć się z silną konkurencją. Nie mniej trzymam kciuki, czym większy mamy wybór gier tego typu na rynku, typ ostatecznie lepszy produkt finalny dostajemy. Zapraszam do materiału video przygotowanego przez twórców.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *