Sandbox – odpocznij i pokoloruj

Sanbox

Sandbox – Color by Number Coloring Pages  – aplikacja przygotowana przez Alexeya Grigorkina na urządzenia mobilna pozwalająca na chwilę oderwania się od otaczającej nas szarej codzienności i zanurzenia się w barwy świat jaki możemy zobaczyć na ekranie. Wybieramy spośród przygotowanych obrazów, te które będziemy chcieli pokolorować według przygotowanych instrukcji.

Programów umożliwiającym nam chwilę rozgrywki, a raczej niebędącymi grami, jest na rynku coraz więcej. Mieliśmy wcześniej możliwość łączenia kolejnych kropek w aplikacji Dot 2 Dot, teraz przyszedł czas na kolorowy Sandbox.

Sandbox jak kolorować?

W programie mamy przygotowanych kilkadziesiąt obrazków. Nie są one jak w Dot 2 dot podzielone na poszczególne kategorie. Znajdziemy tutaj twarze ludzi, zwierzęta, naturę oraz wiele innych ciekawych obrazków. Wszystkie są dosyć kanciaste, ponieważ w programie zapełniamy kolorami małe kwadraty. Co jakiś czas nasz ekran zostaje uzupełniony o nowe wyzwania. Jeśli już zaczęliśmy kolorowanie któregoś z obrazków, ale z braku czasu musimy tą czynność przerwać, nie mamy się o co martwić. Nasze postępy zostaną zapisane, a niedokończone arcydzieło skończy na oddzielnym ekranie. Jeśli zainteresuje nas konkretny rodzaj obrazka np. będą to zegarki, możemy za pomocą przycisku w dolnym lewym rogu sprawdzić wszystkie dostępne w aplikacji inne grafiki związane z tą tematyką.

Sandbox poradnik

Jak wygląda samo malowanie w Sanbox? Po wybraniu interesującego obrazka przechodzimy do kolejnego ekranu, gdzie czeka nas kolorowanie.  Widzimy całość obiektu, który możemy przybliżyć poprzez jego rozciągnięcia. Naszym oczom ukarzą się wtedy cyfry wpisane w kwadratowe pola. Oznaczają one kolory jakich należy użyć do pokolorowania obrazka. Nasze pędzle czekają na nas u dołu ekranu. Wybieramy te na których znajduje się interesująca nas cyfra i naciskamy na odpowiedni kwadrat. Jest to bardzo proste i intuicyjne. Dodatkowym ułatwieniem jest sytuacja, gdy po wybraniu jednego z kolorów, na ekranie na szaro podświetlają się kwadraty, które należy pokolorować. Jeśli widzimy większą liczbę występujących obok siebie pól, które mają mieć ten sam kolor, nie możemy ich pokolorować jednym pociągnięciem. Musimy albo klikać każdy z nich, albo przytrzymać palcem na ekranie do momentu pojawienia się lupy i dopiero wtedy malować interesujące nas kwadraty po kolei.

Sandbox

Sandbox

Zrzuty ekranu z aplikacji Sandbox – Color by Number Coloring Pages

Sandbox na telefon

Jak wiadomo mamy prawo się pomylić i na powrót pomalować pole na biało, lub bezpośrednio przykryć je innym kolorem. W tej grze nie mamy za grosz stresu i ma nam to pomóc w odprężeniu się. Oczywiście nasz telefon dzięki aplikacji może stać się najzwyklejszą kolorowanką dla najmłodszych, tyle że na elektronicznym ekranie. Obrazki są jak najbardziej przyjazne dla dzieci i mogą sprawiać im sporo frajdy. Małe palce spokojnie sobie poradzą z obsługą programu i już po 3 stuknięciach w monitor łatwo będzie przejść do kolorowania.

Sandbox

Sandbox

Zrzuty ekranu z aplikacji Sandbox – Color by Number Coloring Pages

Sandbox za darmo?

Aplikacja Sandbox jest do pobrania za darmo. Obrazków jest sporo, ale uwaga większość z nich nie jest darmowa. Zazwyczaj staram się nie komentować cen, ale w tym wypadku aż kłuje to w oczy. Nie wykupujemy tutaj pełnej aplikacji, ale jedynie czas dostępu do jej wszystkich komponentów. Roczna opłata to 179,99zl! (i to po rzekomej obniżce z 431zł). Jest to cena nowej bardzo dobrej gry klasy PC, więc chyba ktoś liczy jedynie na omyłkowe kliknięcie. Na szczęście w programie nie ma żadnych treści reklamowych. Aplikacja nie wymaga również połączenia internetowego, będzie ono jedynie konieczne w momencie pobrania nowych obrazków.

Sandbox download

Sandbox jest świetną alternatywą dla nudnie spędzanych chwil. Nie jest produktem przełomowym, ale nie tego też oczekiwał tworzący ją programista. Możemy chwilę usiąść, poklikać i wrócić do codziennych zajęć. Pamiętajmy tylko, aby pod żadnym pozorem nie dać się naciągnąć na wygórowane opłaty!

Link do pobrania aplikacji Sandbox – Color by Number Coloring Pages

Grafika główna pochodzi ze strony https://modapk.io

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *