South Park: Phone Destroyer – pojedynek w amerykańskim stylu

South Park: Phone Destroyer

 

South Park: Phone Destroyer – aplikacja na urządzenia mobilne przygotowana przez Ubisoft Entertainment. Jako nowy dzieciak w mieście, dzięki pomocy małych postaci znanych z amerykańskiej kreskówki, staramy się wygrać pojedynki z innymi graczami w rozgrywce online.

South Park: Phone Destroyer historia

Miasteczko South Park od 1997 roku jest emitowanym w stacjach telewizyjnych serialem animowanym przeznaczonym dla dorosłych widzów. Historia opowiada o perypetiach 4 przyjaciół, którzy sprawiają mnóstwo kłopotów sięgających całej galaktyki. Nie brakuje w tym wszystkim komentarzy odnoszących się do realnego świata, przemocy i przekleństw. Ponieważ kolejne sezony serialu są nagrywane do dnia dzisiejszego i ich popularność nie słabnie, Ubisoft postanowił przenieść bohaterów słynnego  miasteczka na telefony komórkowe.

South Park: Phone Destroyer na telefon

W grze od początku mamy mocno nakreślony wątek fabularny. Przybywamy do miasteczka jako „nowy dzieciak” i za namową Cartmana dołączamy do walki prawdziwych amerykańskich rewolwerowców z dzieciakami przebranymi za Indian. Ciekawie wygląda motyw kiedy musimy odbierać telefon tak jak w rzeczywistości, aby porozmawiać z animowanymi postaciami. Co chwilę wyświetlają się na ekranie zabawne komentarze z chatu pomiędzy mieszkańcami miasteczka. W grze mamy dostęp do dwóch trybów: Story oraz PvP. W trybie Story przechodzimy kolejno ulicami miasteczka South Park i zaliczamy kolejne misje, zakończone walkami z bossem.  W PvP Musimy oczywiście stanąć naprzeciw żywych graczy, z którymi łączymy się w mecze online.

South Park: Phone Destroyer

South Park: Phone Destroyer

Zrzuty ekranu z aplikacji South Park: Phone Destroyer

South Park: Phone Destroyer jak grać?

Sama rozgrywka w obu trybach wygląda dosyć podobnie i przypomina tą z Clash Royale. Mamy swojego głównego bohatera, który po zebraniu z czasem odpowiednich punktów mocy może przyzwać na planszę jedną z postaci, którą ma w kartach. Bohaterowie mają przypisane role jak w najlepszych rpgach mmo i tak mamy do dyspozycji tanków, dpsów czy ludziki rażące przeciwnika na odległość. Na koniec każdej rundy w story mode przyzywany jest nowy, nieznany nam dotąd przeciwnik. W nagrodę mamy dostęp do szafek szkolnych skrywających nowe karty i nagrody, za które możemy ulepszać naszych kreskówkowych bohaterów. Wszystko okraszone jest sporą dawką humoru charakterystyczną dla miasteczka South Park. Niech nie zdziwi nas widok walczącego o kulach chłopca, który roztacza wokół siebie złą aurę, lub księdza wyjmującego spod melonika paczkę bomb. South Park jest przykładem raczej tego czarnego humoru.

South Park: Phone Destroyer

Zrzut ekranu z aplikacji South Park: Phone Destroyer

South Park: Phone Destroyer apk free

Do gry w South Park: Phone Destroyer wymagane jest połączenie internetowe. O ile rozumiem to w rozgrywce PvP, to już nie widzę podstaw dlaczego nie możemy odpalić misji w story mode będąc offline. Na plus dla produktu jest brak jakichkolwiek reklam. Co 4 godziny mamy dostęp do darmowych paczek z kartami. Jeśli chcemy zdobyć ich większość ilość, będziemy musieli dokonać mikropłatności. Są to jedyne koszty jakie poniesiemy za przyjemność z rozgrywki, ponieważ aplikacja jest do ściągnięcia za darmo. Grafika w grze jest dość specyficzna, ale wiernie odwzorowuje to co mogliśmy zobaczyć w serialu.

South Park: Phone Destroyer download

South Park: Phone Destroyer jest połączeniem karcianki ze strategią w stylu tower defence. Niestety nie wnosi zbyt wiele i nie wyróżnia się spośród innych podobnych tytułów. Aplikacja jest zrobiona prawidłowo i może przyciągać fanów telewizyjnego serialu. Sprawdźcie sami czy ten tytuł przypadnie Wam do gustu.

Link do pobrania aplikacji South Park: Phone Destroyer

Grafika główna pochodzi ze strony gram.pl

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Listopad 27, 2017

    […] ekranów telewizorów na telefony komórkowe może wyjść różnie. Mieliśmy przykład średniego south park, ale też wspaniałe stranger things. Milionerzy quiz mimo prostoty i widocznego małego budżetu […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *