Star Wars: Galaxy of Heroes – wybierz swoją stronę mocy

Star Wars: Galaxy of Heroes

 

Star Wars: Galaxy of Heroes – gra przygotowana przez  Eletronic Arts oparta na oficjalnych licencjach Disney oraz Lucas Film o losach bohaterów popularnej serii gwiezdnych Wojen. Dawno temu, w odległej galaktyce siły jasnej i ciemnej strony ścierały się w walce na miecze świetlne.

Star Wars: Galaxy of Heroes best team

Gra jest turowym RPG w którym udział biorą najbardziej znane postacie ze świata Star Wars. Na początku gry lądujemy w miedzygalaktycznym barze z mnóstwem hologramów, które ukazują nam tryby rozgrywki. Świetny pomysł na menu. Nasze pierwsze kroki kierujemy ku jasnej lub ciemnej stronie mocy. Każda z nich ma oddzielną ścieżkę scenariusza i przygotowane misje. Przed wyruszeniem musimy skompletować naszą drużynę. Na początku ilość dostępnych postaci będzie mocno ograniczona, ale wraz ze wzrostem doświadczenia (lub wydanych pieniędzy w mikropłatnościach)  możemy liczyć na ich większą ilość. Produkty na licencjach mają ogromną przewagę nad drobnymi autorskimi tytułami, w tym że od początku poznajemy postacie ze świata gwiezdnych wojen i chcemy je rozwijać. Posiadają one oczywiście unikatowe ataki jak np. Wookie, który swoim słynnym dziwacznym krzykiem zmusza wrogów do atakowania wyłącznie jego, czy małe miśki zwane Evokami strzelające do przeciwnika z łuku.

Star Wars: Galaxy of Heroes

Star Wars: Galaxy of Heroes

Zrzuty ekranu z aplikacji Star Wars: Galaxy of Heroes

Star Wars: Galaxy of Heroes jak grać?

Gdy już wybierzemy interesujący nas skład ruszamy na pole bitwy. Za każdym razem przygotowano nam 3 rundy, w których pojawiają się przeciwnicy i końcowy boss. Czeka nas dosyć żmudne klikanie i wybór odpowiednich ataków. Ogólnie za dużo funu tu nie doświadczymy i jest to najgorsza część całej gry. Twórcy chyba sami to wyczuli i dali nam możliwość automatycznego rozgrywania partii. Wtedy naciskamy przycisk autowalki i możemy zająć się innymi sprawami. Niby najistotniejsze rzecz grze jak otyczki, ale została sprowadzona do nudnego przeklepywania ekranu. Widać, że program tworzyli dośwadczeni programiści. Na początku dostajemy silną zachętę do gry, w tym darmowe postacie, karty pamięci do otwarcia, sporo energii potrzebnej do wykonywania misji (właściwie to takie pokłady, że na 20 lvl miałem wciąż jej nadwyżkę i nie miało mi się co regenerować). Motorem napędowym rozgrywki, o dziiwo, są też jej ograniczenia względem gracza. Na 22lvl możemy dopieru przyłączyć się do gildii czy wziąć udział w eventach, na 50 używać floty. Zmusza nas to do rozwijania postaci, przechodzenia kolejnych misji chociażby po to, żeby sprawdzić jakie jeszcze opcje gry są dostępne.

Star Wars: Galaxy of Heroes apk download free

W grze możemy liczyć na utrzymany świetny klimat Gwiezdnych Wojen. Nawet ekrany pomiędzy misjami przewijają się w ten sam sposób co w filmowym dziele. Sama postacie są lekko kanciaste i już widziałem aplikacje z lepszą grafiką, ale nie przeszkadza to w rozgrywce. Gra nastawiona jest na rozgrywkę online, więc nie obędzie się bez włączonego transferu danych. Star Wars Galaxy of Heroes jest produktem darmowym, ale jak wspomniałem wcześniej, występują w nim mikropłatności. Dzięki ogromnemu budżetowi jaki został przeznaczony na grę, nie uświadczymy w niej reklam co się oczywiście chwali.

Star Wars: Galaxy of Heroes

Zrzut ekranu z aplikacji Star Wars: Galaxy of Heroes

Star Wars: Galaxy of Heroes cheats

W Star Wars: Galaxy of Heroes od samego początku odnosimy wrażenie, że dostaliśmy grę kompletną i bardzo dobrze przemyślaną. Nie zdarzają się tutaj niedociągnięcia graficzne, poprzekręcane teksty czy nagłe zamknięcia aplikacji. Produkt przygotowany był przez sztab ludzi, którzy odrobili lekcje i przygotowali dobry RPG. Gry tego typu nie są raczej zbyt emocjonujące. Rozgrywka polega tutaj na przeklikiwaniu ekranów i poświęceniu odpowiedniej ilości czasu, aby zdobywać kolejne poziomy. Gra jest jedną z lepszych tego typu aplikacji na urządzenia mobilne, ale daleko jej do komórkowych hitów. Marketing zbierze mimo wszystko swoje żniwo i znajdzie się mnóstwo osób, które ją ściągną. Dla fanów Gwiezdnych Wojen zapewne pozycja obowiązkowa, dla zwykłych graczy znajdzie się dużo innych ciekawszych tytułów.

Link do pobrania aplikacji Star Wars: Galaxy of Heroes

Grafika główna jest zrzutem ekranu z aplikacji Star Wars: Galaxy of Heroes.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *