Subway surfers – przygody uciekającego graficiarza

Subway surfers

 

Subway surfers zespołu Kiloo jest grą zręcznościową przedstawiająca losy głównego bohatera Jake’a i grupy jego przyjaciół. Jake jest zapalonym graficiarzem, który niestety ma przez to spore problemy z funkcjonariuszami publicznymi w postaci grubego policjanta. Zaczynamy kierować poczynaniami naszego małego bohatera w chwili gdy zauważa nas pan oficer i musimy uciekać po torach linii kolejowej.

Subway surfers jak grać?

Gra wymaga od nas prostego zachowania. Poruszamy nasza postacią tak, żeby nie uderzyć w porozstawiane przeszkody i nadjeżdżające pociągi, zbierając przy tym dodatkowe bonusy i monety. Skaczemy, fikamy koziołki, wsiadamy na deskę czy lecimy za pomocą jetpacka, zanim złapie nas opasły policjant. Wraz z osiąganiem coraz lepszego wyniku, gra przyspiesza. Jeśli będziemy zbyt pazerni na monety, mamy pewność, że skończymy pod kołami nadjeżdżającego pociągu. Jeśli tylko trochę podwinie nam się noga, o naszej pomyłce przypomni znów funkcjonariusz czający się za naszymi plecami. Za znalezione monety i przedmioty możemy kupić nowe postacie lub ulepszyć swój sprzęt pozwalając na pokonanie jeszcze dłuższych dystansów w grze. Jak dodać klucze, które przedłużają naszą rozrywkę w przypadku wypadku na torze? Służą temu achievementy jak np. wykonanie 20 skoków czy przebycie konkretnej odległości. Oczywiście i w tej grze znajdziemy daily questy, gdzie nagradzani jesteśmy za codzienną grę.

Subway surfers

Subway surfers

Zrzuty ekranu z gry Subway Surfers

Czy subway surfers jest darmowe?

Gra jest darmowa i do pobrania ze sklepu gogle play. Aby działała nie wymaga użycia połączenia internetowego, ani rejestracji. Oczywiście jeśli zalogujemy się za pośrednictwem facebooka możemy liczyć na dodatkowe nagrody. Gra ma bardzo ładną kolorową grafikę i jest pełna humoru. Subway surfers jest typowym zabijaczem czasu, a zazwyczaj pojedyncza rozgrywka trwa parę sekund. Jest przy tym też mnóstwo emocji, gdy już byliśmy tak daleko a przez nasze małe potknięcie musimy zaczynać wszystko od nowa.

Subway surfers

Zrzut ekranu z gry Subway Surfers

Subway surfers podobne gry?

Gra jest już na rynku od kilku lat, ale wydawca zapewnia nam ciągłe aktualizacje produktu dodając nowych bohaterów, przedmioty i lokacje. Niestety gier tego typu rywalizujących  o prym na rynku jest sporo. Descipable me o przygodach minionków, czy Temple run to równie dobre produkty w tej samej tematyce. Gra wyświetla reklamy, ale tylko jeśli chcemy uzyskać dodatkowe bonusy. Jako gra odrywająca nas na chwilę od szarego świata Subway surfers nada się idealnie. Może nie znajdziemy tutaj ciężkich łamigłówek, ale pozwoli na dobrą zabawę dla dzieciaków, jak i starszych odbiorców.

Subway surfers

Zrzut ekranu z gry Subway Surfers

Zdjęcie wyróżniające pochodzi ze strony play.google.com

 

Link do pobrania Subway surfers.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *