Tap Tap Reborn 2 – ruszamy z dźwiękiem

Tap Tap Reborn 2

Tap Tap Reborn 2 – gra muzyczna na urządzenia mobilne przygotowana przez Amanotes JSC. Suniemy po linii melodycznej i staramy się nacisnąć przyciski w odpowiednim momencie. Przygotujcie się na największe hity i muzykę znanych artystów.

Tap Tap Reborn 2 android

Jeśli wcześniej mieliście okazję czytać przygotowaną przez zespół mojeaplikacje.pl recenzję Rock Hero 2, to wiecie, że gry muzyczne są dla nas wyjątkowe. Mamy wobec nich spore oczekiwania i liczymy na dobrą rozrywkę. Rock Hero 2 było kompletną klapą, ale wobec Tap Tap Reborn 2 byliśmy pełni nadziei na pełną emocji grę. Po odpaleniu aplikacji, na początku wita nas menu główne z dostępnymi trybami gry. Uwagę przykuwa muzyka w tle, która zachęca do ruszenia się z miejsca. Pierwszym z dostępnych trybów w Tap Tap Reborn 2, jest powiedzmy „scenariusza” gdzie przechodzimy listę przygotowanych piosenek. Kolejny z trybów to multiplayer, gdzie możemy zmierzyć się w pojedynku z ludźmi z całego świata. Dołączamy do stworzonego pokoju lub generujemy swój. Na koniec porównujemy wyniki z pozostałymi graczami. Ostatnim trybem rozgrywki jest wyzwanie, gdzie mierzymy się z innymi przeciwnikami, ale w grę wchodzą diamenty stanowiące walutę. Stawiamy je jak w kasynie licząc na sukces. Dobry pomysł na zdobycie kilku dodatkowych kryształów, ale trzeba być już doświadczonym graczem, żeby coś wygrać. Możemy również liczyć na zadania codzienne i achievementy pomagające w zdobywaniu waluty.

Tap Tap Reborn 2

Tap Tap Reborn 2

Zrzuty ekranu z aplikacji Tap Tap Reborn 2

Tap Tap Reborn 2 jak grać?

W każdym z trybów rozgrywka wygląda tak samo. Na ekranie wyświetlają nam się trzy linie zakończone guzikami. Od góry w naszą stronę biegnę okrągłe punkty, jeśli najadą one na guziki, naciskamy je. Jest to znane rozwiązanie z innych gier muzycznych. Dodatkowo na ekranie mogą pojawić się nam specjalne przyciski ze strzałkami. Musimy wtedy go nacisnąć i przesunąć palcem we wskazanym kierunku. Istnieje również tzw slash, będący poprzecznym progiem na naszych liniach. Gdy dojedzie do przycisków musimy wstrząsnąć naszym telefonem. Zastosowanie znane z gier na innych konsolach, ale chyba pierwszy raz widzę je w grze muzycznej na urządzenia mobilne. Dodaje sporo dynamiki do rozrywki. Dzięki kolejnym dobrym naciśnięciom guzików tworzymy comba, mnożące zdobywane przez nas punkty. U góry ekranu wyświetlane są teledyski do aktualnie odtwarzanej piosenki. Tap Tap Reborn 2 wspierany jest przez Youtube, więc są to zapewne nagranie z tego znanego serwisu. Na koniec program podlicza zdobyte przez nas punkty i wystawiana ocena w postaci gwiazdek. Zyskujemy dzięki temu doświadczenie potrzebne do zdobywania kolejnych leveli i odblokowywania nowych piosenek.

Tap Tap Reborn 2 lista piosenek

Ilość przygotowanych utworach jest dosyć spora. Wszystkie tytuły to prawdziwe piosenki słyszane w stacjach radiowych i do tego nie są to nikomu nieznane utwory, tylko hity ze szczytów list przebojów. Adele, Rihanna, Avicii to tylko niektórzy artyści z Tap Tap Reborn 2. Co prawda większość utworów to muzyka klubowa lub pop, ale dzięki nim gra staję się produktem uniwersalnym dla większej ilości odbiorców. Twórcy czekają na propozycje uzupełniające listę i zapewniają, że aktualizacje będą wydawane co tydzień. Na chwilę obecną mamy przygotowanych około 30 darmowych utworów. Spokojnie pozwoli to na kilka dni zabawy. Trzeba przyznać, że pod względem dźwiękowym gra stoi na bardzo wysokim poziomie.

Tap Tap Reborn 2

Tap Tap Reborn 2

Zrzuty ekranu z aplikacji Tap Tap Reborn 2

Tap Tap Reborn 2 za darmo

Gra za każdym razem gdy włącza video łączy się z serwerem do czego będzie potrzebne włączone połączenie internetowe. Tap Tap Reborn 2 jest aplikacją darmową, ale występują w niej mikropłatności. Sporo piosenek możemy zakupić za kryształy, ale są takie które może zdobyć jedynie za gotówkę (w tym hity zespołu queen, nad czym mocno ubolewam :/ ). W grze występują treści reklamowe. Natykamy się na nie zarówno po każdym skończonym utworze jak i możemy obejrzeć je za dodatkowe kryształy. Sprawia to trochę problemów i zmniejsza frajdę z rozgrywki. Wielu użytkowników zwraca uwagę na optymalizację, ponieważ zdarzają im się zacięcia. Sam nie doświadczyłem tego typu problemów, ale zwróciłem uwagę na inny szczegół jakim jest problemy z najważniejszym aspektem gry, jakim jest zgranie nadlatujących przycisków z muzyką. Chyba nie za każdym razem twórcy w tym samym stopniu przykładają się do pracy. Czasem wychodzi to dobrze, innym razem te elementy kompletnie do siebie nie pasują. Mam nadzieję, że przy kolejnych aktualizacja twórcy popracują nad tymi elementami.

Tap Tap Reborn 2 download

Tap Tap Reborn 2 patrząc na całość jest produktem udanym. Posiada kilka problemów z rozgrywką oraz sporą ilość reklam, ale nadrabia to bardzo ciekawą listą przygotowanych utworów. Daleko jej do ideału, ale liczę na to, że twórcy przyłożą się i z kolejnymi aktualizacjami będziemy mogli liczyć na coraz lepszy produkt. Zapomniałem, że tak samo jak w Dancing Line najlepiej podczas gry używać słuchawek!

Link do pobrania aplikacji Tap Tap Reborn 2

Grafika główna pochodzi ze strony amanotes.com

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *