Vitay – gdy zabraknie karty ORLEN

Vitay

Vitay – program dla gości stacji Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN. Pozwala on na wymianę punktów za zakupy na różne nagrodyz katalogu. Aplikacja Vitay jest produktem znacznie ułatwiającym klientom korzystanie z przygotowanej oferty.

Co to jest Vitay? Punkty jak zdobyć?

Zasada działania programu jest prosta. Przyjeżdżamy na stację, kupujemy produkty, przy kasie okazujemy naszą kartę i na naszym koncie lądują punkty, za które później możemy odbierać nagrody. Niestety kart w portfelu jest sporo, potrafi to doprowadzić do szału. Karty bankomatowe, wejścia na siłownie, zniżki ze stempelkami na kawę, a tutaj jeszcze dochodzi nam kolejna na stację paliw. Jak gruby musimy mieć portfel, żeby to wszystko pomieścić? Rozwiązaniem tego problemu jest aplikacja na urządzenia mobilne.

Vitay jak sprawdzić punkty?

Aplikacja ma wiele funkcji. Podstawowym z nich jest zastępowaniem karty podczas zakupów. Pokazujemy kasjerowi naszą komórkę z włączonym obrazkiem głównym gdzie widnieje numer naszej karty. Gdy ją zeskanuje, punkty za zakupy zostaną dodane do naszego salda. Aplikacja wyświetla nam również aktualne promocje, np. dodatkowe 200 pkt przy zakupie hotdoga. Jest to bardzo przydatne i możemy wtedy liczyć na szybsze uzbieranie odpowiedniej sumy, niż przy użytkowaniu zwykłej karty. Przy użyciu aplikacji Vitay możemy na bieżąco sprawdzić ilość posiadanych punktów oraz katalog nagród. Jeśli jesteśmy w obcym mieście, ciekawą funkcją jest również wskazania najbliższej stacji paliw Orlen.

Vitay

Vitay

Zrzuty ekranu z aplikacji vitay

Vitay co się opłaca?

Patrząc na katalog, żeby odebrać ciekawe nagrody, trzeba często tankować na stacjach ORLEN. Nagrody przewidziane są chyba dla osób jeżdżących autami zawodowo. Zestawy kluczy, robot kuchenny czy odkurzacz to ilość powyżej 100 tysięcy punktów. Ale mniejszą ilość  możemy wymienić na paliwo na stacji, wyposażenie samochodu np. w apteczke, czy zniżkę na bilety do kina. Zawsze kilka groszy pozostaje w naszej kieszeni. Program na komórce działa bez zacięć, jest bardzo przejrzysty i intuicyjny, nie posiada reklam. Połączenie z internetem wymagane jest przy działaniu wszystkich funkcji, ale nawet bez przesyłu danych możemy nabijać punkty, tak jak przy użyciu karty. Oczywiście, żeby ustalić nasze położenie względem najbliższej stacji paliw będziemy musieli zezwolić na wykorzystanie połączenia z satelitą GPS. Aplikacja do działania wymaga rejestracji na stronie internetowej klubu lub tylko wcześniejszego posiadania karty założonej na jednej ze stacji paliw.

Punkty Vitay czy warto?

Program jest przeznaczony dla wszystkich gości stacji. Aplikacja pozwala w łatwy i szybki sposób na nabicie punktów bez konieczności noszenia w kieszeni karty klubowicza. Bardzo staranne wykonanie i dodatkowe punkty zniżkowe przydadzą się każdemu tankującemu na stacjach paliw Orlen. Czy Vitay się opłaca? Pozostawiam to Waszemu osądowi, ta strona ma tylko na celu sprawdzić dostępną aplikację. Ale trzeba przyznać, bardzo dobrze wykonaną aplikację.

 

Vitay

Zrzut ekranu z aplikacji vitay

Zdjęcie główne pochodzi ze strony FUH-Kowalczyk.pl

 

Link do pobrania aplikacji Vitay.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Maj 12, 2017

    […] z promocjami aplikacje na urządzenia mobilne, czego przykładem są też stacje Orlen z programem Vitay. W Rossmanie dochodzi nam jeszcze praktycznie cały sklep internetowy, gdzie zamawiamy produkty […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *