We Are Illuminati – klikaj, aż zapanujesz nad światem!

We Are Illuminati

We Are Illuminati – gra na urządzenia mobilne z gatunku klickerów od studia Tapps Games. Kierujmy tajną organizacją, której jedynym celem jest panowanie nad światem. Droga do tego jest kręta i wymaga od nas absolutnej bezwzględności.

Illuminaci od kilku wieków stanowią zagadkę dla świata. Kim do końca byli (są?) i jakie mieli zamiary? Jedni mówią, że chodziło tylko o szerzenie oświaty, inni wspominają ich zapędy do władzy. Tapps Games znane z ciekawych kilkerów jak Bid Wars, podchwyciło motyw tajnego stowarzyszenia i zaproponowało graczom objęcie panowania nad światem.

We Are Illuminati jak grać

W grze zaczynamy jako mały Illuminat z dużymi zapędami na karierę. Powoli zarabiamy pieniądze i przejmujemy największe firmy. To generuje kolejne przychody, które pozwalają na kontrolowanie mediów, gwiazd popu, rządu czy rozmów z reptilianami, którzy również  ostrzą sobie zęby na panowanie nad światem.  Zarządzać naszymi firmami będą szeregi managerów, a pieniądze możemy wydawać na ulepszenia pozwalające kontrolować trzęsienia ziemi lub wypadki nuklearne. Wszystko jest tu pełne humoru i rozwiązania zastosowane w grze są bardzo pomysłowe. Musimy być jedynie dosyć  cierpliwi, żeby na naszym koncie uzbierała się odpowiednia kwota  i wtedy odkrywamy kolejne zakamarki szarej strefy iluminatów. Ciekawą opcją jest również okno wiadomości, w którym musimy podejmować odpowiednie wybory. W ten sposób zwiększamy lub zmniejszamy swoje zyski, ale najczęściej ryzyko się opłaci.

We Are Illuminati

We Are Illuminati

We Are Illuminati

Zrzuty ekranu z aplikacji We Are Illuminati

We Are Illuminati na telefon

Na szczególną uwagę zasługują w grze animacje. Są rysunkowe, ale przy tym świetnie wykonane w zabawnym tonie. Do gry nie będziemy musieli korzystać z połączenia internetowego. Lepiej nawet je wyłączyć, ponieważ przestaniemy być atakowani przez dosyć nachalne treści reklamowe. Gra do pobrania jest za darmo, występują jedynie mikropłatności pozwalające na zdobycie kryształów, przyspieszenie naszych zarobków lub pozbycie się reklam.

We Are Illuminati download

Jak na dobrego klikera przystało naszym zadaniem jest jedynie czekanie i umiejętne naciskanie ekranu co jakiś czas. Nikt nas tu nie pogania. Włączamy grę kiedy chcemy, wydajemy zarobione pieniądze i na kilka godzin odkładamy telefon do kieszeni. Gra We Are Illuminati nie jest niczym przełomowym, ale ciekawie podchodzi do tematu i ma wszystkie cechy jako przedstawiciel swojej kategorii. Może być to sposób na umilenie czasu dosyć dużej liczbie odbiorców.

Link do pobrania aplikacji We Are Illuminati 

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Grudzień 22, 2017

    […] na rynku gier na urządzenia mobilne jest coraz więcej. Ostatnio recenzowaliśmy ciekawego We Are Illuminati czy wciągający i rozbudowany Bussines Time. Teraz mamy okazję sprawdzić produkt o zdecydowanie […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *